Obouvátko dlouhé bez potisku více barev
Obouvátko dlouhé bez potisku více barev
Smaltovaná obouvátka. Bojujete s obouváním bot? Pomůže vám smaltovaná obouvací lžíce, tedy obouvátko. Pravděpodobně jste se doposud setkali spíše s plastovými variantami této vychytávky, smaltovaná verze ale stojí za vyzkoušení. Je pevnější a nabídne i dlouhou životnost a atraktivní vzhled. Už se vám plastová lžíce na boty někdy zlomila či ohnula? Se smaltovanými obouvátky vám to nehrozí, mají totiž pevné ocelové jádro.
Délka obouvátka - 56 cm. Smaltované obouvátko (lžíce na boty) Belis značně usnadní a také urychlí nazouvání. Nemusíte se tolik ohýbat a díky hladkému povrchu obouvátka se vaše pata dostane do boty snáze. Nedochází k poškození opatku, který se může při nešetrném obouvání časem nalomit či ohnout, důsledkem toho ztratí svou pevnost a může začít tlačit.

Vybírat můžete ze dvou velikostí. Delší smaltované obouvátko je pro ty, kteří se nechtějí nebo nemohou při nazouvání bot příliš ohýbat. Trpíte-li bolestí zad, je pro vás delší varianta ideální. Volba barvy smaltovaného ocelového obouvátka záleží čistě na vaší preferenci. Malé smaltované obouvátko se hodí třeba na cestování.

Proč vybrat smaltované doplňky?
- ideální řešení pro sklokeramický, indukční, elektrický i litinový sporák, včetně plynové i elektrické trouby
- zaručuje 100 % zdravotně nezávadné vaření
- zajišťuje rovnoměrný rozvod tepla pro dokonalou přípravu pokrmů
- optimální rozvod tepla představuje energeticky úspornější vaření
- při správném použití se pokrmy nepřipalují a nepřipékají (smalt má velmi nízkou přilnavost)
- snadno se čistí a je vhodný do myčky na nádobí
- jeho hladký povrch omezuje množení bakterií
- při přípravě pokrmů neuvolňuje žádné chemické látky
- smalt je zdravotně nezávadný a je vhodný pro děti i alergiky
- má velmi dlouhou životnost
- má tvrdý neporézní povrch odolný proti poškrábání
- chemická a barevná stálost i po dlouholetém používání
- dlouholetá garance kvality
- má moderní a nadčasový vzhled
- výrobek je 100% recyklovatelný
Jak správně pečovat o smaltované nádobí si můžete přečíst na našem webu www.smaltovanenadobibelis.cz/advisor/pece-o-smaltovane-nadobi
| Typ nádobí | Lžíce na boty |
|---|---|
| Jakost | 1. Jakost |
| Dekor | Ne |
| Materiál | smaltovaný |
| Průměr | 4.5 cm |
| Výška | 56 cm |
| Šířka | 4.5 cm |
| Hmotnost | 0.24 kg |
| Plyn | NE |
| Indukční | NE |
| El. sporák | NE |
| Sklokeramika | NE |
| Vhodné do trouby | NE |
| Mytí v myčce | NE |
| Mikrovlnka | NE |
| Země původu | Česká republika |
| Výrobce | Retrosmalt s.r.o. |
| Volitelné | Výrobek byl vyroben pro BELIS a.s. podle našich požadavků. |
Melanie M. Ověřená recenze
Ověřená recenze od zákazníka, který produkt zakoupil.
