Smaltovaná poklice ø 18 cm - LUX | BELIS černá
Seznamte se s naší smaltovanou poklicí o 18 cm z řady LUX, která je nabízena v černé barvě od značky BELIS. S tloušťkou oceli 2 mm je tato poklice designována tak, aby dokonale pasovala na vaše smaltované kastroly, rendlíky a hrnce stejného průměru.Její smaltovaný materiál zajišťuje dlouhodobou odolnost proti opotřebení a skvrnám, a zároveň je velmi snadný na čištění. Černý smalt je nejen praktický, ale také přidává vašemu kuchyňskému vybavení na eleganci. Ať už potřebujete udržet jídlo teplé na plotně nebo zabránit stříkání při vaření, tato poklice se stane nepostradatelným doplňkem vaší kuchyně.
LUX – univerzální a praktický pomocník do každé kuchyně!
Proč vybrat smaltované nádobí řady LUX?
- ideální řešení pro sklokeramický, indukční, elektrický i litinový sporák, včetně plynové i elektrické trouby
- zaručuje 100 % zdravotně nezávadné vaření
- zajišťuje rovnoměrný rozvod tepla pro dokonalou přípravu pokrmů
- optimální rozvod tepla představuje energeticky úspornější vaření
- při správném použití se pokrmy nepřipalují a nepřipékají (smalt má velmi nízkou přilnavost)
- snadno se čistí a je vhodný do myčky na nádobí
- jeho hladký povrch omezuje množení bakterií
- při přípravě pokrmů neuvolňuje žádné chemické látky
- smalt je zdravotně nezávadný a je vhodný pro děti i alergiky
- má velmi dlouhou životnost
- má tvrdý neporézní povrch odolný proti poškrábání
- chemická a barevná stálost i po dlouholetém používání
- dlouholetá garance kvality
- má moderní a nadčasový vzhled
- výrobek je 100% recyklovatelný
Smaltovaná řada LUX v černé barvě je vyrobená společností BELIS a.s.
TIP: Chcete darovat nádobí řady LUX svým blízkým? Nabízíme jej i jako set v luxusní dárkové krabici
| Značka | BELIS |
|---|---|
| Řada | LUX |
| Typ nádobí | Poklice |
| Specifikace | Český výrobek |
| Jakost | 1. Jakost |
| Dekor | Ne |
| Materiál | smaltovaný |
| Síla materiálu | 2 mm |
| Síla stěny | 2 mm |
| Druh poklice | Smaltovaná |
| Barva | černá |
| Vnější smalt | černý |
| Vnitřní smalt | černý |
| Průměr | 18 cm |
| Šířka | 18 cm |
| Hmotnost | 0.3 kg |
| Plyn | ANO |
| Indukční | ANO |
| El. sporák | ANO |
| Sklokeramika | ANO |
| Vhodné do trouby | ANO |
| Mytí v myčce | ANO |
| Mikrovlnka | NE |
| Země původu | Česká republika |
| Výrobce | BELIS a.s. |












