Smaltovaná sada nádobí 8-dílná - FLOWER | BELIS
Smaltovaná sada nádobí 8-dílná - FLOWER | BELIS
Osmidílná sada smaltovaného nádobí řady FLOWER. Designové smaltované hrnce v tmavě akvamarínové barvě s plastickým květinovým 3D reliéfem dodají kuchyni originální vzhled a jsou ideální pro každodenní vaření. Sada obsahuje 4 hrnce o objemu od 2 do 6,1 l se skleněnými poklicemi. Nádobí je vyrobeno z kvalitního 1,2mm ocelového plechu s odolným vnitřním smaltem. Nádobí je zdravotně nezávadné, vhodné pro všechny typy sporáků včetně indukce i do trouby a díky snadné údržbě a dlouhé životnosti je skvělou volbou pro moderní i rustikální kuchyně. Více
Osmidílná sada smaltovaného nádobí řady FLOWER. Designové smaltované hrnce v tmavě akvamarínové barvě s plastickým květinovým 3D reliéfem dodají kuchyni originální vzhled a jsou ideální pro každodenní vaření. Sada obsahuje 4 hrnce o objemu od 2 do 6,1 l se skleněnými poklicemi. Nádobí je vyrobeno z kvalitního 1,2mm ocelového plechu s odolným vnitřním smaltem. Nádobí je zdravotně nezávadné, vhodné pro všechny typy sporáků včetně indukce i do trouby a díky snadné údržbě a dlouhé životnosti je skvělou volbou pro moderní i rustikální kuchyně. Více
Představujeme Vám sadu nádobí z naší řady FLOWER, která zaujme na první pohled.
8-dílná sada smaltovaného nádobí v dárkové krabici obsahuje:
- Smaltovaný hrnec 16cm (2l) + skleněnou poklicí
- Smaltovaný hrnec 18cm (2,2l) + skleněnou poklicí
- Smaltovaný hrnec 20cm (3,6l) + skleněnou poklicí
- Smaltovaný hrnec 24cm (6,1l) + skleněnou poklicí
Vhodné pro všechny typy sporáků včetně indukce. Je vhodné i na použití v troubě, se skleněnou poklicí pouze do 210 °C.
Tato elegantní sada nádobí FLOWER skladající se ze 4 hrnců a 4 pokliček je vyrobena z kvalitní silné ocele o síle 1,2 mm, což zajišťuje jeho dlouhou životnost a odolnost. Hrnce zaujmou svým baněným tvarem a odvážným vzhledem, kterému dominuje netradiční tmavě akvamarínová barva v kombinaci s originálním reliéfovým květinovým vzorem s 3D efektem vytvářejícím dokonalou plasticitu. A právě motiv ručně kreslených květin dal i název celé řadě.

Smaltovaná sada nádobí 8-dílná – FLOWER | BELIS
Nová řada smaltovaného nádobí FLOWER zaujme už na první pohled. A to především svým baněným tvarem a odvážným vzhledem, kterému dominuje netradiční tmavě akvamarínová barva v kombinaci s originálním reliéfovým květinovým vzorem s 3D efektem vytvářejícím dokonalou plasticitu.
A právě motiv ručně kreslených květin dal i název celé řadě.
Tato barevná kombinace perfektně zapadne jak do klasických a rustikálních, tak i do moderních kuchyní.

3 hrnce řady FLOWER se skleněnou poklicí
Kvalitní nádobí musí být vyrobeno ze špičkových materiálů.
Ne jinak je tomu i u řady FLOWER. Hrnce jsou vyrobeny z pevného ocelového plechu v kombinaci se speciální vrstvou smaltu.
Vnitřní modro-šedý granitový smalt zaručuje maximální kvalitu, mimořádnou odolnost a naprostou zdravotní nezávadnost našeho nádobí.
Součástí hrnců FLOWER je i elegantní nerezový ráfek.
Celek doplňuje praktická skleněná poklice, díky které budete mít dokonalý přehled o každém připravovaném pokrmu.
www.smaltovanenadobibelis.cz/advisor/pece-o-smaltovane-nadobi
| Značka | BELIS |
|---|---|
| Řada | FLOWER |
| Typ nádobí | Sada |
| Specifikace | Český výrobek |
| Jakost | 1. Jakost |
| Dekor | Ano |
| Materiál | smaltovaný |
| Síla materiálu | 1.2 mm |
| Sada | ANO |
| Poklice | ANO |
| Druh poklice | Skleněná s nerezovým úchytem |
| Barva | tyrkysová |
| Vnější smalt | Tyrkysově modrá |
| Vnitřní smalt | šedomodrý granit |
| Výška | 30 cm |
| Šířka | 50 cm |
| Délka | 30 cm |
| Hloubka | 30 cm |
| Hmotnost | 6.5 kg |
| Plyn | ANO |
| Indukční | ANO |
| El. sporák | ANO |
| Sklokeramika | ANO |
| Vhodné do trouby | ANO |
| Mytí v myčce | ANO |
| Mikrovlnka | NE |
| Země původu | Česká republika |
| Výrobce | BELIS a.s. |
Jaroslava J. Ověřená recenze
Roman D. Ověřená recenze
Jana D. Ověřená recenze
Marie N. Ověřená recenze
Alexander T. Ověřená recenze
Ověřená recenze od zákazníka, který produkt zakoupil.











