Smaltovaná sada nádobí 9-dílná - BSE | BELIS
Smaltovaná sada nádobí 9-dílná - BSE | BELIS
Devitidílná sada nádobí řady BSE je robustní smaltovaná sada hrnců, rendlíků a pánve z 2mm silné speciální oceli s výbornou akumulací a rovnoměrným rozvodem tepla. Matně černý vnější smalt a tmavě modrý vnitřní povrch zaručují mimořádnou odolnost, snadnou údržbu a dlouhou životnost. Sada je vhodná pro všechny typy sporáků, včetně indukce a trouby. BSE představuje generacemi prověřenou volbu pro každodenní vaření i pečení. Ideální dárek pro vaše blízké. Více
Devitidílná sada nádobí řady BSE je robustní smaltovaná sada hrnců, rendlíků a pánve z 2mm silné speciální oceli s výbornou akumulací a rovnoměrným rozvodem tepla. Matně černý vnější smalt a tmavě modrý vnitřní povrch zaručují mimořádnou odolnost, snadnou údržbu a dlouhou životnost. Sada je vhodná pro všechny typy sporáků, včetně indukce a trouby. BSE představuje generacemi prověřenou volbu pro každodenní vaření i pečení. Ideální dárek pro vaše blízké. Více
Představujeme Vám sadu nádobí z naší řady BSE - BELIS EXTRA STABIL, Generacemi prověřená řada nádobí BSE vyniká nadčasovým designem, perfektní tepelnou akumulací, snadnou údržbou a mimořádnou životností. Dokonalý rozvod tepla po celém povrchu nádobí řady BSE zajišťuje speciální ocel o tloušťce 2 mm.
9-dílná sada smaltovaného nádobí v dárkové krabici obsahuje:
Smaltovaný hrnec 18cm (2,2l) + smaltovanou poklici
Smaltovaný hrnec 24cm (5l) + smaltovanou poklici
Smaltovaný rendlík 20cm (2l) + smaltovanou poklici
Smaltovaný rendlík s dřevěným držadlem 16cm (1,25l) + smaltovanou poklici
Pánev 20 cm
Vhodné pro všechny typy sporáků včetně indukce. Je vhodné i na použití v troubě
Tato elegantní sada nádobí BSE - BELIS EXTRA STABIL skladající se ze 2 hrnců, 2 rendlíků, 2 pánví 4 pokliček je vyrobena z kvalitní silné ocele o síle 2 mm, což zajišťuje jeho dlouhou životnost a odolnost.

Smaltovaná sada nádobí 9-dílná – BSE | BELIS
Se smaltovanou sadou nádobí můžete vařit, péct, smažit, restovat a ohřívat vaše oblíbená jídla…
Generacemi prověřená řada nádobí BSE vyniká nadčasovým designem, perfektní tepelnou akumulací, snadnou údržbou a mimořádnou životností. Dokonalý rozvod tepla po celém povrchu nádobí řady BSE zajišťuje speciální ocel o tloušťce 2 mm.

Smaltovaná sada nádobí 9-dílná – BSE | BELIS
Zatímco na vnější straně nádobí dominuje minimalistickému vzhledu černý matný smalt, vnitřní stranu zdobí elegantní tmavě modrá barva. Tedy charakteristická barva mimořádně kvalitního českého smaltu, kterou si zamilovali kuchaři po celém světě.

Smaltovaná sada nádobí 9-dílná – BSE | BELIS
Řada nádobí BSE obsahuje široké portfolio produktů, jako jsou smaltované hrnce, kastroly, rendlíky, pánve, lívanečníky, zapékací mísy nebo oválné pekáče. Vše k dispozici skladem, v několika velikostech. Přemýšlíte nad dárkem pro své blízké? V naší nabídce najdete i pětidílný set zabalený v luxusní dárkové krabici. Praktický dárek, kterým potěšíte každého.

TIP: Chcete darovat nádobí řady BELIS EXTRA STABIL - BSE svým blízkým? Nabízíme jej i jako set v luxusní dárkové krabici
| Značka | BELIS |
|---|---|
| Řada | BSE |
| Typ nádobí | Sada |
| Specifikace | Český výrobek |
| Jakost | 1. Jakost |
| Dekor | Ne |
| Materiál | smaltovaný |
| Síla materiálu | 2 mm |
| Síla stěny | 2 mm |
| Sada | ANO |
| Poklice | ANO |
| Druh poklice | Smaltovaná |
| Barva | černá |
| Vnější smalt | černý matný hrubý |
| Vnitřní smalt | tmavě modrý |
| Výška | 30 cm |
| Šířka | 50 cm |
| Délka | 30 cm |
| Hloubka | 30 cm |
| Hmotnost | 8.8 kg |
| Plyn | ANO |
| Indukční | ANO |
| El. sporák | ANO |
| Sklokeramika | ANO |
| Vhodné do trouby | ANO |
| Mytí v myčce | NE |
| Mikrovlnka | NE |
| Země původu | Česká republika |
| Výrobce | BELIS a.s. |
Simona H. Ověřená recenze
Ověřená recenze od zákazníka, který produkt zakoupil.

















