Smaltovaný hrnec ø 32 cm - 16 l - GASTRO | BELIS
Smaltovaný hrnec ø 32 cm - 16 l - GASTRO | BELIS
Praktický smaltovaný hrnec z kolekce GASTRO nabízí objem 16 l (ø 32 cm). Ideální na každodenní vaření, ohřev i přípravu větších porcí. Odolný smaltovaný povrch se snadno čistí a přispívá k dlouhé životnosti nádobí. Vhodný pro všechny typy sporáků včetně indukce. Více
Praktický smaltovaný hrnec z kolekce GASTRO nabízí objem 16 l (ø 32 cm). Ideální na každodenní vaření, ohřev i přípravu větších porcí. Odolný smaltovaný povrch se snadno čistí a přispívá k dlouhé životnosti nádobí. Vhodný pro všechny typy sporáků včetně indukce. Více
Poznejte všestranného velikána ve vaší kuchyni – smaltovaný hrnec o průměru 32 cm a objemem 16 l je jen začátkem naší rozsáhlé řady GASTRO od BELIS. Tento hrnec je připraven na velkoplošné kulinářské výzvy s tloušťkou oceli 0.8 mm, perfektní pro restaurace, catering i velké rodinné události.
Kromě této velikosti nabízíme také hrnce o průměrech 36, 40 a 48 cm, každý s odpovídajícím objemem pro ještě větší pokrmy. Ať už vaříte pro desítky lidí nebo připravujete jídlo v množství vhodném pro jídelní servis, naše GASTRO řada se přizpůsobí vašim potřebám. Každý hrnec z této série vyniká díky své odolnosti, snadné údržbě a klasickému černému designu, který dodá vaší kuchyni profesionální vzhled.

Smaltovaný hrnec o 32 cm - 16 l - GASTRO | BELIS
GASTRO hrnce, rendlíky a poklice jsou vyrobeny ze silného ocelového plechu s oboustranným smaltovaným povrchem, což zaručuje jejich dlouhou životnost. Tyto smaltované hrnce, rendlíky i poklice se také snadno čistí a udržují. Ostatně toto kvalitní smaltované nádobí značky SFINX si zamilovali již naše babičky. Nejde ale jen o tradici a historický půvab. Smaltované GASTRO nádobí je zdravotně naprosto nezávadné, zajišťuje rovnoměrný rozvod tepla, a tedy i vždy skvělou chuť připravovaných jídel.

Smaltovaný hrnec o 32 cm - 16 l - GASTRO | BELIS
Díky pestré škále velikostí od 10 až do 50 litrů jsou hrnce řady GASTRO velmi univerzální. Kromě běžného každodenního vaření je uplatníte také ve školních jídelnách, v restauracích, hotelích, v hospodářstvích a v řadě dalších gastro zařízení. Tyto velké smaltované hrnce jsou také oblíbeným pomocníkem při domácích zabijačkách nebo při zavařování zeleniny. Praktické uplatnění najdou i na dětských táborech, třeba při vaření čaje pro velké skupiny dětí. Kvalita a funkčnost této řady je ověřena mnoha generacemi spokojených zákazníků. Věříme, že se tyto hrnce stanou praktickými pomocníky i ve vaší kuchyni. I s velkoobjemovým nádobím se lze ponořit do světa skvělých chuťových zážitků.

Detail poklice na hrnci
Proč vybrat smaltované nádobí řady GASTRO?
- ideální řešení pro sklokeramický, indukční, elektrický i litinový sporák, včetně plynové i elektrické trouby
- zaručuje 100 % zdravotně nezávadné vaření
- zajišťuje rovnoměrný rozvod tepla pro dokonalou přípravu pokrmů
- optimální rozvod tepla představuje energeticky úspornější vaření
- při správném použití se pokrmy nepřipalují a nepřipékají (smalt má velmi nízkou přilnavost)
- snadno se čistí a je vhodný do myčky na nádobí
- jeho hladký povrch omezuje množení bakterií
- při přípravě pokrmů neuvolňuje žádné chemické látky
- smalt je zdravotně nezávadný a je vhodný pro děti i alergiky
- má velmi dlouhou životnost
- má tvrdý neporézní povrch odolný proti poškrábání
- chemická a barevná stálost i po dlouholetém používání
- strong>dlouholetá garance kvality
- má moderní a nadčasový vzhled
- výrobek je 100% recyklovatelný
Nádobí řady GASTRO
| Značka | Sfinx |
|---|---|
| Řada | GASTRO |
| Typ nádobí | Hrnec |
| Specifikace | Český výrobek |
| Jakost | 1. Jakost |
| Dekor | Ne |
| Materiál | smaltovaný |
| Síla materiálu | 0.8 mm |
| Poklice | NE |
| Barva | černá |
| Vnější smalt | černý s pihou |
| Vnitřní smalt | černý s pihou |
| Objem | 16 l |
| Průměr | 32 cm |
| Průměr s okrajem | 32.5 cm |
| Výška | 21.5 cm |
| Šířka | 32 cm |
| Rozměr nádoby s uchy | 44 cm |
| Rozměr dna | 30 cm |
| Hmotnost | 2.5 kg |
| Plyn | ANO |
| Indukční | ANO |
| El. sporák | ANO |
| Sklokeramika | ANO |
| Vhodné do trouby | ANO |
| Mytí v myčce | ANO |
| Mikrovlnka | NE |
| Země původu | Česká republika |
| Výrobce | BELIS a.s. |
Dana B. Ověřená recenze
Ověřená recenze od zákazníka, který produkt zakoupil.

Gastro nádobí, které ocení i profi kuchaři | Sfinx by BELIS
Poctivé smaltované hrnce nejen pro gastro provoz – ideální i na zavařování
Hledáte spolehlivý hrnec do restaurace, školní kuchyně nebo jen prostorný kousek na chalupu či domácí zavařování? Naše řada Gastro nabízí smaltované hrnce a rendlíky od 10 až do 40 litrů – s praktickými uchy, odolným povrchem a retro designem. Jsou skvělou volbou pro všechny, kdo vaří s chutí a ve větším množství.














































