Smaltovaný hrnec se skleněnou poklicí ø 16 cm - 1.5 l - PREMIUM černý | BELIS
Smaltovaný hrnec se skleněnou poklicí ø 16 cm - 1.5 l - PREMIUM černý | BELIS
Smaltovaný hrnec se skleněnou poklicí ø 16 cm – 1.5 l – PREMIUM černý | BELIS Více
Smaltovaný hrnec se skleněnou poklicí ø 16 cm – 1.5 l – PREMIUM černý | BELIS Více
Představujeme Vám hrnec z naší řady PREMIUM černý, který je synonymem pro spojení tradičního designu a moderní funkčnosti. Tento elegantní černý hrnec je vyroben z kvalitní silné ocele o síle 2 mm, což zajišťuje jeho dlouhou životnost a odolnost. Jeho vnější a vnitřní černý smalt s pihou dodává nádobí luxusní vzhled a zároveň je ideální pro zdravé vaření, neboť je odolný vůči poškrábání a snadno se čistí. Hrnec má průměr hrnce 16 cm, což umožňuje pohodlné vaření menších porcí jídel. Díky maximálnímu rozměru s nerezovými uchy 27 cm a výšce 10 cm nabízí objem 1,5 litru, což je ideální pro přípravu široké škály pokrmů. Jeho silné dno (2mm ocel) zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla, což je klíčem k perfektně uvařeným jídlům bez připalování.

Pohled pod pokličku smaltovaného hrnce
Nádobí řady PREMIUM černý je vyrobeno ze silného 2 mm plechu s kvalitním a odolným černým smaltem. Exkluzivní vzhled a elegantní černou barvu podtrhuje decentní nerezové kování a skleněná poklice. Ta má vylepšený otvor pro únik přebytečné páry z připravovaných pokrmů. Díky kvalitním materiálům a špičkovému technickému zpracování má toto nádobí velmi dlouhou životnost.

Smaltovaný hrnec PREMIUM černý vhodný na indukční desku
Smaltované nádobí řady PREMIUM černý tvoří hrnce se skleněnými poklicemi ve 4 různých velikostech od objemu 1,5 l (průměr nádoby 16 cm) do objemu 5,5 l (průměr 24 cm). Toto nádobí je velmi univerzální a je vhodné pro všechny typy ohřevů. Vynikající pokrmy v něm připravíte na plynovém či elektrickém sporáku, stejně dobře poslouží i sklokeramická nebo indukční deska. Problémem není ani různý typ pečící trouby. Pokud chcete řadu PREMIUM černý používat pro pečení v troubě, doporučujeme dodržet maximální teplotu do 210 °C. Budete tak mít jistotu, že vaše jídla budou chutná, zachovají si svá přírodní aromata a nádobí si uchová dlouhou životnost.

Smaltované hrnce různé velikosti řady PREMIUM černý
Svým elegantním vzhledem a špičkovou kvalitou zpracování naše produktová novinka navazuje na již zavedenou a velmi oblíbenou řadu PREMIUM černý. Chcete darovat nádobí řady PREMIUM černý svým blízkým? Nabízíme jej i jako set v luxusní dárkové krabici.

Nerezové ucho a nerezový ráfek hrnce řady PREMIUM černý
PREMIUM černý – kvalita, dokonalý design a mimořádná životnost v jednom. Nádobí, které probudí vaše kulinářské vášně!
Proč vybrat smaltované nádobí řady PREMIUM černý?
- ideální řešení pro sklokeramický, indukční, elektrický i litinový sporák, včetně plynové i elektrické trouby
- zaručuje 100 % zdravotně nezávadné vaření
- zajišťuje rovnoměrný rozvod tepla pro dokonalou přípravu pokrmů
- optimální rozvod tepla představuje energeticky úspornější vaření
- při správném použití se pokrmy nepřipalují a nepřipékají (smalt má velmi nízkou přilnavost)
- snadno se čistí a je vhodný do myčky na nádobí
- jeho hladký povrch omezuje množení bakterií
- při přípravě pokrmů neuvolňuje žádné chemické látky
- smalt je zdravotně nezávadný a je vhodný pro děti i alergiky
- má velmi dlouhou životnost
- má tvrdý neporézní povrch odolný proti poškrábání
- chemická a barevná stálost i po dlouholetém používání
- dlouholetá garance kvality
- má moderní a nadčasový vzhled
- výrobek je 100% recyklovatelný

TIP: Chraňte krásu a funkčnost vašeho smaltovaného hrnce s našimi osvědčenými radami pro správnou péči. Náš detailní průvodce nabízí jednoduché kroky od mytí po skladování, abyste zajistili, že vaše nádobí zůstane jako nové. Objevte všechny tipy zde: www.smaltovanenadobibelis.cz/advisor/pece-o-smaltovane-nadobi.
| Značka | BELIS |
|---|---|
| Řada | PREMIUM černý |
| Typ nádobí | Hrnec |
| Specifikace | Český výrobek |
| Jakost | 1. Jakost |
| Dekor | Ne |
| Materiál | smaltovaný |
| Síla materiálu | 2 mm |
| Síla stěny | 2 mm |
| Poklice | ANO |
| Druh poklice | Skleněná s nerezovým úchytem |
| Barva | černá |
| Vnější smalt | černý s pihou |
| Vnitřní smalt | černý s pihou |
| Objem | 1.5 l |
| Průměr | 16 cm |
| Průměr s okrajem | 18 cm |
| Výška | 10 cm |
| Šířka | 16 cm |
| Rozměr nádoby s uchy | 27 cm |
| Rozměr dna | 13 cm |
| Hmotnost | 1.5 kg |
| Plyn | ANO |
| Indukční | ANO |
| El. sporák | ANO |
| Sklokeramika | ANO |
| Vhodné do trouby | ANO |
| Mytí v myčce | ANO |
| Mikrovlnka | NE |
| Země původu | Česká republika |
| Výrobce | BELIS a.s. |

















