Smaltovaný hrnec se skleněnou poklicí ø 20 cm - 3.5 l - PREMIUM šedý 2.0 | BELIS - 2 jakost
Smaltovaný hrnec se skleněnou poklicí ø 20 cm - 3.5 l - PREMIUM šedý 2.0 | BELIS - 2 jakost
Smaltovaný hrnec se skleněnou poklicí z řady PREMIUM šedý, objem 3,5 l (ø 20 cm). Hodí se na polévky, omáčky, přílohy i vaření pro celou rodinu. Odolný smaltovaný povrch se snadno čistí a přispívá k dlouhé životnosti nádobí. Více
Smaltovaný hrnec se skleněnou poklicí z řady PREMIUM šedý, objem 3,5 l (ø 20 cm). Hodí se na polévky, omáčky, přílohy i vaření pro celou rodinu. Odolný smaltovaný povrch se snadno čistí a přispívá k dlouhé životnosti nádobí. Více
Představujeme Vám hrnec z naší PREMIUM řady, který je synonymem pro spojení tradičního designu a moderní funkčnosti. Tento elegantní šedý hrnec je vyroben z kvalitní silné ocele o síle 2 mm, což zajišťuje jeho dlouhou životnost a odolnost. Jeho vnější šedý smalt dodává nádobí luxusní vzhled, zatímco tmavě šedý vnitřní smalt je ideální pro zdravé vaření, neboť je odolný vůči poškrábání a snadno se čistí. Hrnec má průměr hrnce 20 cm, což umožňuje pohodlné vaření pro celou rodinu. Díky maximálnímu rozměru s uchy 31 cm a výšce 12 cm nabízí objem 3,5 litru, což je ideální pro přípravu široké škály pokrmů. Jeho silné dno zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla, což je klíčem k perfektně uvařeným jídlům bez připalování.
Produkty řady PREMIUM šedý 2.0 jsou vyrobeny z velmi kvalitních materiálů. Základnu tvoří 2 mm silná ocel a speciální odolná vrstva smaltu ETC (Easy To Clean).Oproti klasickému smaltu umožňuje ETC mnohem snadnější čištění zbytků potravin z jeho povrchu. Oproti předchozí řadě je vnitřní smalt světlejší.

Smaltovaný hrnec PREMIUM ŠEDÝ se skleněnou poklicí
Produkty řady PREMIUM šedý 2.0 jsou vyrobeny z velmi kvalitních materiálů. Základnu tvoří 2 mm silná ocel a speciální odolná vrstva smaltu ETC (Easy To Clean).Oproti klasickému smaltu umožňuje ETC mnohem snadnější čištění zbytků potravin z jeho povrchu. Oproti předchozí řadě je vnitřní smalt světlejší.
Výjimečný design nádobí podtrhuje stylové nerezové kování a skleněná poklice. Ta má navíc vylepšený otvor pro únik přebytečné páry. Precizní zpracování a použité materiály zajišťují dokonalý a rovnoměrný rozvod tepla po celé ploše nádobí. Vybraný šedý odstín dodá vaší kuchyni nádech luxusu a elegance a zpříjemní chvíle při přípravě pokrmů.

Nerezové ucho u hrnce PREMIUM ŠEDÝ
TIP: Chcete darovat nádobí řady Premium šedý svým blízkým? Nabízíme jej i jako set v luxusní dárkové krabici
Výrobek je v 2.jakosti. Prvořadým úkolem firmy BELIS je nabízet svým zákazníkům nádobí té nejvyšší kvality. Z tohoto důvodu vzniká určité procento výrobků, které nesplňují nadstandardní jakostní požadavky firmy BELIS. Tyto výrobky mají nepatrné kosmetické vady vně výrobku, které v žádném případě nemají vliv na funkčnost tohoto nádobí. Z takového zboží se stává zboží tzv. druhé jakosti.
| Značka | BELIS |
|---|---|
| Řada | PREMIUM šedý |
| Typ nádobí | Hrnec |
| Specifikace | Český výrobek |
| Jakost | 2. Jakost |
| Dekor | Ne |
| Materiál | smaltovaný |
| Síla materiálu | 2 mm |
| Síla stěny | 2 mm |
| Poklice | ANO |
| Druh poklice | Skleněná s nerezovým úchytem |
| Barva | šedá |
| Vnější smalt | šedý |
| Vnitřní smalt | ETC |
| Objem | 3.5 l |
| Průměr | 20 cm |
| Průměr s okrajem | 22 cm |
| Výška | 12 cm |
| Šířka | 20 cm |
| Rozměr nádoby s uchy | 31 cm |
| Rozměr dna | 16 cm |
| Hmotnost | 2.2 kg |
| Plyn | ANO |
| Indukční | ANO |
| El. sporák | ANO |
| Sklokeramika | ANO |
| Vhodné do trouby | ANO |
| Mytí v myčce | ANO |
| Mikrovlnka | NE |
| Země původu | Česká republika |
| Výrobce | BELIS a.s. |

























