Smaltovaný hrnec se skleněnou poklicí ø 24 cm - 5.5 l - PREMIUM šedý 2.0 | BELIS - 2 jakost
Smaltovaný hrnec se skleněnou poklicí ø 24 cm - 5.5 l - PREMIUM šedý 2.0 | BELIS - 2 jakost
Smaltovaný hrnec se skleněnou poklicí z řady PREMIUM šedý, objem 5,5 l (ø 24 cm). Ideální na každodenní vaření, ohřev i přípravu větších porcí. Odolný smaltovaný povrch se snadno čistí a přispívá k dlouhé životnosti nádobí. Lze používat na plynu, elektřině, sklokeramice i indukci. Více
Smaltovaný hrnec se skleněnou poklicí z řady PREMIUM šedý, objem 5,5 l (ø 24 cm). Ideální na každodenní vaření, ohřev i přípravu větších porcí. Odolný smaltovaný povrch se snadno čistí a přispívá k dlouhé životnosti nádobí. Lze používat na plynu, elektřině, sklokeramice i indukci. Více
Představujeme Vám hrnec z naší PREMIUM řady, který je synonymem pro spojení tradičního designu a moderní funkčnosti. Tento elegantní šedý hrnec je vyroben z kvalitní silné ocele o síle 2 mm, což zajišťuje jeho dlouhou životnost a odolnost. Jeho vnější šedý smalt dodává nádobí luxusní vzhled, zatímco tmavě šedý vnitřní smalt je ideální pro zdravé vaření, neboť je odolný vůči poškrábání a snadno se čistí. Hrnec má průměr hrnce 24 cm, což umožňuje pohodlné vaření pro celou rodinu. Díky maximálnímu rozměru s uchy 34 cm a výšce 14 cm nabízí objem 5,5 litru, což je ideální pro přípravu široké škály pokrmů. Jeho silné dno zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla, což je klíčem k perfektně uvařeným jídlům bez připalování.

Smaltovaný hrnec PREMIUM ŠEDÝ 2.0 se sklěněnou poklicí
Produkty řady PREMIUM šedý 2.0 jsou vyrobeny z velmi kvalitních materiálů. Základnu tvoří 2 mm silná ocel a speciální odolná vrstva smaltu ETC (Easy To Clean).Oproti klasickému smaltu umožňuje ETC mnohem snadnější čištění zbytků potravin z jeho povrchu. Oproti předchozí řadě je vnitřní smalt světlejší.

Produkty řady PREMIUM šedý 2.0 jsou vyrobeny z velmi kvalitních materiálů. Základnu tvoří 2 mm silná ocel a speciální odolná vrstva smaltu ETC (Easy To Clean).Oproti klasickému smaltu umožňuje ETC mnohem snadnější čištění zbytků potravin z jeho povrchu. Oproti předchozí řadě je vnitřní smalt světlejší.
Výjimečný design nádobí podtrhuje stylové nerezové kování a skleněná poklice. Ta má navíc vylepšený otvor pro únik přebytečné páry. Precizní zpracování a použité materiály zajišťují dokonalý a rovnoměrný rozvod tepla po celé ploše nádobí. Vybraný šedý odstín dodá vaší kuchyni nádech luxusu a elegance a zpříjemní chvíle při přípravě pokrmů.

Hrnec na vaření se skleněnou poklicí
Svým elegantním vzhledem a špičkovou kvalitou zpracování naše produktová novinka navazuje na již zavedenou a velmi oblíbenou řadu Premium černý. Chcete darovat nádobí řady Premium šedý svým blízkým? Nabízíme jej i jako set v luxusní dárkové krabici.

Nerezový ráfek u hrnce řady PREMIUM ŠEDÝ
Smaltované nádobí řady PREMIUM šedý – jednička ve vaší kuchyni
Proč vybrat smaltované nádobí řady PREMIUM šedý?
- ideální řešení pro sklokeramický, indukční, elektrický i litinový sporák, včetně plynové i elektrické trouby
- zaručuje 100 % zdravotně nezávadné vaření
- zajišťuje rovnoměrný rozvod tepla pro dokonalou přípravu pokrmů
- optimální rozvod tepla představuje energeticky úspornější vaření
- při správném použití se pokrmy nepřipalují a nepřipékají (smalt má velmi nízkou přilnavost)
- snadno se čistí a je vhodný do myčky na nádobí
- jeho hladký povrch omezuje množení bakterií
- při přípravě pokrmů neuvolňuje žádné chemické látky
- smalt je zdravotně nezávadný a je vhodný pro děti i alergiky
- má velmi dlouhou životnost
- má tvrdý neporézní povrch odolný proti poškrábání
- chemická a barevná stálost i po dlouholetém používání
- dlouholetá garance kvality
- má moderní a nadčasový vzhled
- výrobek je 100% recyklovatelný
TIP: Chcete darovat nádobí řady Premium šedý svým blízkým? Nabízíme jej i jako set v luxusní dárkové krabici
Výrobek je v 2.jakosti
Prvořadým úkolem firmy BELIS je nabízet svým zákazníkůmnádobí té nejvyšší kvality.Z tohoto důvodu vzniká určité procento výrobků, kterénesplňují nadstandardní jakostní požadavky firmy BELIS. Tyto výrobky mají nepatrné kosmetické vady, které v žádném případěnemají vliv na funkčnost tohoto nádobí.Většinou se jedná o kapku jiné barvy, nebo stečený smalt tzv. "žíla".Z takového zboží se pak stává zboží tzv.druhé jakosti.
| Značka | BELIS |
|---|---|
| Řada | PREMIUM šedý |
| Typ nádobí | Hrnec |
| Specifikace | Český výrobek |
| Jakost | 2. Jakost |
| Materiál | smaltovaný |
| Poklice | ANO |
| Druh poklice | Skleněná s nerezovým úchytem |
| Barva | šedá |
| Vnější smalt | šedý |
| Vnitřní smalt | ETC |
| Objem | 5.5 l |
| Průměr | 24 cm |
| Průměr s okrajem | 26.5 cm |
| Výška | 14 cm |
| Šířka | 24 cm |
| Rozměr nádoby s uchy | 34 cm |
| Rozměr dna | 19 cm |
| Hmotnost | 3 kg |
| Plyn | ANO |
| Indukční | ANO |
| El. sporák | ANO |
| Sklokeramika | ANO |
| Vhodné do trouby | ANO |
| Mytí v myčce | ANO |
| Mikrovlnka | NE |
| Země původu | Česká republika |
| Výrobce | BELIS a.s. |
| Odnimatelne držadlo | NE |



