Smaltovaný hrnec se skleněnou poklicí ø 24 cm - 6,1 l - FLOWER | BELIS - 2 jakost
Smaltovaný hrnec se skleněnou poklicí ø 24 cm - 6,1 l - FLOWER | BELIS - 2 jakost
Smaltovaný hrnec se skleněnou poklicí, objem 6,1 l (ø 24 cm). Spojuje elegantní květinový design, praktičnost a dlouhou životnost. Díky odolnému smaltu a kvalitnímu zpracování se skvěle hodí pro každodenní vaření. Hrnec je vhodný na plynovou, indukční, elektrickou i sklokeramickou varnou desku. Je vhodný i do myčky. Více
Smaltovaný hrnec se skleněnou poklicí, objem 6,1 l (ø 24 cm). Spojuje elegantní květinový design, praktičnost a dlouhou životnost. Díky odolnému smaltu a kvalitnímu zpracování se skvěle hodí pro každodenní vaření. Hrnec je vhodný na plynovou, indukční, elektrickou i sklokeramickou varnou desku. Je vhodný i do myčky. Více
Klid, pohodlí a teplo domova. První asociace, které napadnou každého při pohledu na nádobí řady FLOWER. Nová řada smaltovaného nádobí značky BELIS sází na designovou hravost a nevšední barvu.
Nová řada smaltovaného nádobí FLOWER zaujme už na první pohled. A to především svým baněným tvarem a odvážným vzhledem, kterému dominuje netradiční tmavě akvamarínová barva v kombinaci s originálním reliéfovým květinovým vzorem s 3. D efektem vytvářejícím dokonalou plasticitu. A právě motiv ručně kreslených květin dal i název celé řadě. Tato barevná kombinace perfektně zapadne jak do klasických a rustikálních, tak i do moderních kuchyní.
.jpg)
Kvalitní nádobí musí být vyrobeno ze špičkových materiálů. Ne jinak je tomu i u řady FLOWER. Hrnce jsou vyrobeny z pevného ocelového plechu v kombinaci se speciální vrstvou smaltu. Vnitřní modro-šedý granitový smalt zaručuje maximální kvalitu, mimořádnou odolnost a naprostou zdravotní nezávadnost našeho nádobí. Součástí hrnců FLOWER je i elegantní nerezový ráfek. Celek doplňuje praktická skleněná poklice, díky které budete mít dokonalý přehled o každém připravovaném pokrmu.

Ať už se pustíte do jakékoliv kulinářské výzvy, vaření ve smaltovaných hrncích řady FLOWER bude jedna radost!

Proč vybrat smaltované nádobí řady FLOWER?
- ideální řešení pro sklokeramický, indukční, elektrický i litinový sporák
- zaručuje 100 % zdravotně nezávadné vaření
- zajišťuje rovnoměrný rozvod tepla pro dokonalou přípravu pokrmů
- optimální rozvod tepla představuje energeticky úspornější vaření
- při správném použití se pokrmy nepřipalují a nepřipékají (smalt má velmi nízkou přilnavost)
- snadno se čistí a je vhodný do myčky na nádobí
- jeho hladký povrch omezuje množení bakterií
- při přípravě pokrmů neuvolňuje žádné chemické látky
- smalt je zdravotně nezávadný a je vhodný pro děti i alergiky
- má velmi dlouhou životnost
- má tvrdý neporézní povrch odolný proti poškrábání
- chemická a barevná stálost i po dlouholetém používání
- dlouholetá garance kvality
- má moderní a nadčasový vzhled
- výrobek je 100% recyklovatelný

Jak správně pečovat o smaltované nádobí si můžete přečíst na našem webu www.smaltovanenadobibelis.cz/advisor/pece-o-smaltovane-nadobi
Výrobek je v 2.jakosti. Prvořadým úkolem firmy BELIS je nabízet svým zákazníkům nádobí té nejvyšší kvality. Z tohoto důvodu vzniká určité procento výrobků, které nesplňují nadstandardní jakostní požadavky firmy BELIS. Tyto výrobky mají nepatrné kosmetické vady vně výrobku, které v žádném případě nemají vliv na funkčnost tohoto nádobí. Z takového zboží se stává zboží tzv. druhé jakosti.
| Značka | BELIS |
|---|---|
| Řada | FLOWER |
| Typ nádobí | Hrnec |
| Specifikace | Český výrobek |
| Jakost | 2. Jakost |
| Dekor | Ano |
| Materiál | smaltovaný |
| Síla materiálu | 1.2 mm |
| Poklice | ANO |
| Druh poklice | Skleněná s nerezovým úchytem |
| Barva | tyrkysová |
| Vnější smalt | Tyrkysově modrá |
| Vnitřní smalt | šedomodrý granit |
| Objem | 6.1 l |
| Průměr | 24 cm |
| Průměr s okrajem | 26.5 cm |
| Výška | 14.5 cm |
| Šířka | 24 cm |
| Rozměr nádoby s uchy | 35 cm |
| Rozměr dna | 22 cm |
| Hmotnost | 2.4 kg |
| Plyn | ANO |
| Indukční | ANO |
| El. sporák | ANO |
| Sklokeramika | ANO |
| Vhodné do trouby | ANO |
| Mytí v myčce | ANO |
| Mikrovlnka | NE |
| Země původu | Česká republika |
| Výrobce | BELIS a.s. |









