Smaltovaný hrnek ø 8 cm - 0.35 l fuchsiový - ČESKÝ PLECHÁČEK | BELIS
Smaltovaný hrnek ø 8 cm - 0.35 l fuchsiový - ČESKÝ PLECHÁČEK | BELIS
Smaltovaný hrnek z kolekce ČESKÝ PLECHÁČEK o objemu 0,35 l a průměru 8 cm je praktický plecháček na čaj, kávu i kakao. Odolný smaltovaný povrch se snadno čistí a hrnek se hodí domů, na chalupu i na cesty. Stylové provedení oceníte jako praktický kousek i hezký dárek. V dárkové krabičce potěší i jako milý a praktický. Více
Smaltovaný hrnek z kolekce ČESKÝ PLECHÁČEK o objemu 0,35 l a průměru 8 cm je praktický plecháček na čaj, kávu i kakao. Odolný smaltovaný povrch se snadno čistí a hrnek se hodí domů, na chalupu i na cesty. Stylové provedení oceníte jako praktický kousek i hezký dárek. V dárkové krabičce potěší i jako milý a praktický. Více
Český smaltovaný PlecháčekJsem jediný ryze český smaltovaný Plecháček a rád bych se Ti představil, pokud mě ještě neznáš.
Na první dobrou jsem odolný, z kvalitní 0,8 mm silné oceli. Mám ideální míry – průměr 8 cm a objem krásných 0,35l. Co opravdu překvapí, je moje jedinečné ucho, ale k tomu si musíš dojít samostatně. Jednoduše se udržuji.Jsem nastříkán speciální glazurou, která je nezávadná pro styk s potravinami a neobsahuje těžké kovy ani škodlivé látky. Tento typ glazury ale nesmí přijít do kontaktu s teplotou vyšší než 150 °C, proto jejnedoporučujemena všechny typy sporáků a ani na přímý oheň. Tento plecháček je vhodný pro popíjení horkých nebo chlazených nápojů. Tento plecháček lze mýt v myčce. Tento plecháčeknelzepoužívat v mikrovlnné, horkovzdušné ani elektrické troubě.

Troufnu si říct, že jsem vlastně univerzální, použitelný kdykoli a kdekoli - na horách nebo na rybách, při kempování, na svařák nebo obyčejný čaj.Co nejvíce miluji, jsou domácí rána s teplým kakaem. Navíc jsem oblíbeným dárkem a rozdávám tak radost tisícům lidí denně. Tak doufám, že se brzy potkáme.
.jpg)
Tvůj Plecháček z Českých Budějovic
Proč vybrat smaltovaný hrnek?
- zaručuje 100 % zdravotně nezávadné vaření
- snadno se čistí a je vhodný do myčky na nádobí
- jeho hladký povrch omezuje množení bakterií
- smalt je zdravotně nezávadný a je vhodný pro děti i alergiky
- má velmi dlouhou životnost
- má tvrdý neporézní povrch odolný proti poškrábání
- chemická a barevná stálost i po dlouholetém používání
- dlouholetá garance kvality
- má moderní a nadčasový vzhled
- výrobek je 100% recyklovatelný
Jak správně pečovat o smaltované nádobí si můžete přečíst na našem webu www.smaltovanenadobibelis.cz/advisor/pece-o-smaltovane-nadobi
| Značka | BELIS |
|---|---|
| Řada | Český plecháček |
| Typ nádobí | Hrnek |
| Specifikace | Český výrobek |
| Jakost | 1. Jakost |
| Dekor | Ne |
| Materiál | smaltovaný |
| Poklice | NE |
| Průměr | 8 cm |
| Šířka | 8 cm |
| Hmotnost | 0.15 kg |
| Plyn | NE |
| Indukční | NE |
| El. sporák | NE |
| Sklokeramika | NE |
| Vhodné do trouby | NE |
| Mytí v myčce | NE |
| Mikrovlnka | NE |
| Země původu | Česká republika |
| Výrobce | BELIS a.s. |
















































