Smaltovaný hrnek ø 8 cm - 0.35 l zlatý - ČESKÝ PLECHÁČEK | BELIS
Smaltovaný hrnek ø 8 cm - 0.35 l zlatý - ČESKÝ PLECHÁČEK | BELIS
Smaltovaný hrnek ø 8 cm - 0.35 l zlatý - ČESKÝ PLECHÁČEK | BELIS Více
Smaltovaný hrnek ø 8 cm - 0.35 l zlatý - ČESKÝ PLECHÁČEK | BELIS Více
Český smaltovaný Plecháček
Jsem jediný ryze český smaltovaný Plecháček a rád bych se Ti představil, pokud mě ještě neznáš.
Na první dobrou jsem odolný, z kvalitní 0,8 mm silné posmaltovatelné oceli.Mám ideální míry – průměr 8 cm a objem krásných 0,35l. Co opravdu překvapí, je moje jedinečné ucho, ale k tomu si musíš dojít samostatně.

Jednoduše se udržuji. Klidně mě můžeš „vrazit“ do myčky.Nechci se chlubit, ale jsem velmi praktický s velkou škálou možností využití. Vařit ve mně nebo pít ze mě je více než zdravé.Jsem „oblečen“ do smaltu, takže uvolňování žádných chemických látek ani množení bakterií nepřichází v úvahu.

Troufnu si říct, že jsem vlastně univerzální, použitelný kdykoli a kdekoli - v kuchyni při vaření, na horách nebo na rybách, při kempování, na svařák nebo obyčejný čaj.Co nejvíce miluji, jsou domácí rána s teplým kakaem. Navíc jsem oblíbeným dárkem a rozdávám tak radost tisícům lidí denně. Tak doufám, že se brzy potkáme.
.jpg)
Tvůj Plecháček z Českých Budějovic
Jak správně pečovat o smaltované nádobí si můžete přečíst na našem webu www.smaltovanenadobibelis.cz/advisor/pece-o-smaltovane-nadobi
| Značka | BELIS |
|---|---|
| Řada | Český plecháček |
| Typ nádobí | Hrnek |
| Specifikace | Český výrobek |
| Jakost | 1. Jakost |
| Dekor | Ne |
| Materiál | smaltovaný |
| Síla materiálu | 0.8 mm |
| Poklice | NE |
| Barva | Žlutá |
| Vnější smalt | bílý |
| Vnitřní smalt | zlatá |
| Objem | 0.35 l |
| Průměr s okrajem | 8.8 cm |
| Výška | 7.5 cm |
| Šířka | 8 cm |
| Délka | 7.2 cm |
| Hloubka | 7.2 cm |
| Rozměr nádoby s uchy | 10.8 cm |
| Rozměr dna | 8 cm |
| Hmotnost | 0.15 kg |
| Mikrovlnka | NE |
| Země původu | Česká republika |
| Výrobce | BELIS a.s. |
























