Smaltovaný kastrol s poklicí ø 20 cm - 2.3 l - BSE | BELIS
Smaltovaný kastrol s poklicí ø 20 cm - 2.3 l - BSE | BELIS
Smaltovaný kastrol s poklicí ø 20 cm - 2.3 l – BSE | BELIS Více
Smaltovaný kastrol s poklicí ø 20 cm - 2.3 l – BSE | BELIS Více
smaltovaný kastrol z naší osvědčené řady BSE - BELIS EXTRA STABIL je dokonalým symbolem spojení klasického vzhledu a moderních užitných vlastností. Tento kastrol je navržen s ohledem na eleganci a praktičnost, je vyroben z prvotřídní pevné oceli o tloušťce 2 mm, což předurčuje její vynikající odolnost a dlouhověkost. S průměrem pouhých 20 cm a objemem 2,3 litru je tento rendlík ideální pro přípravu jídel pro celou rodinu. Její pečlivě navržené rozměry a silné dno zajišťují perfektní rozložení tepla, což je základem pro chutná a rovnoměrně uvařená jídla bez rizika připalování.

Smaltovaný rendlík s poklicí o 20 cm - 2.3 l – BSE | BELIS
Se smaltovaným rendlíkem můžete vařit, péct, smažit, restovat a ohřívat vaše oblíbená jídla…
Generacemi prověřená řada nádobí BSE vyniká nadčasovým designem, perfektní tepelnou akumulací, snadnou údržbou a mimořádnou životností. Dokonalý rozvod tepla po celém povrchu nádobí řady BSE zajišťuje speciální ocel o tloušťce 2 mm.

Smaltovaný rendlík s poklicí o 20 cm - 2.3 l – BSE | BELIS
Zatímco na vnější straně nádobí dominuje minimalistickému vzhledu černý matný smalt, vnitřní stranu zdobí elegantní tmavě modrá barva. Tedy charakteristická barva mimořádně kvalitního českého smaltu, kterou si zamilovali kuchaři po celém světě.

Nádobí řady BSE si jednoduše zamilujete
Proč vybrat smaltované nádobí řady BSE?
- ideální řešení pro sklokeramický, indukční, elektrický i litinový sporák, včetně plynové i elektrické trouby
- zaručuje 100 % zdravotně nezávadné vaření
- zajišťuje rovnoměrný rozvod tepla pro dokonalou přípravu pokrmů
- optimální rozvod tepla představuje energeticky úspornější vaření
- při správném použití se pokrmy nepřipalují a nepřipékají (smalt má velmi nízkou přilnavost)
- jeho hladký povrch omezuje množení bakterií
- při přípravě pokrmů neuvolňuje žádné chemické látky
- smalt je zdravotně nezávadný a je vhodný pro děti i alergiky
- má velmi dlouhou životnost
- má tvrdý neporézní povrch odolný proti poškrábání
- chemická a barevná stálost i po dlouholetém používání
- dlouholetá garance kvality
- má moderní a nadčasový vzhled
- výrobek je 100% recyklovatelný

TIP: Chcete darovat nádobí řady BELIS EXTRA STABIL - BSE svým blízkým? Nabízíme jej i jako set v luxusní dárkové krabici
| Značka | BELIS |
|---|---|
| Řada | BSE |
| Typ nádobí | Rendlík |
| Specifikace | Český výrobek |
| Jakost | 1. Jakost |
| Dekor | Ne |
| Materiál | smaltovaný |
| Síla materiálu | 2 mm |
| Síla stěny | 2 mm |
| Poklice | ANO |
| Druh poklice | Smaltovaná |
| Barva | černá |
| Vnější smalt | černý matný hrubý |
| Vnitřní smalt | tmavě modrý |
| Objem | 2.3 l |
| Průměr | 20 cm |
| Průměr s okrajem | 22 cm |
| Výška | 9.5 cm |
| Šířka | 20 cm |
| Rozměr nádoby s uchy | 29 cm |
| Rozměr dna | 16 cm |
| Hmotnost | 1.8 kg |
| Plyn | ANO |
| Indukční | ANO |
| El. sporák | ANO |
| Sklokeramika | ANO |
| Vhodné do trouby | ANO |
| Mytí v myčce | ANO |
| Mikrovlnka | NE |
| Země původu | Česká republika |
| Výrobce | BELIS a.s. |

















