Smaltovaný rendlík se skleněnou poklicí ø 16 cm - 1.25 l - GOLD | BELIS
Smaltovaný rendlík se skleněnou poklicí ø 16 cm - 1.25 l - GOLD | BELIS
BELIS Smaltovaný rendlík s poklicí GOLD 16 cm/1,25l Více
BELIS Smaltovaný rendlík s poklicí GOLD 16 cm/1,25l Více
Tento druh hrnců je vyráběn firmou BELIS již více než 25 let. Při jeho výrobě se používají osvědčené postupy a jen ten nejlepší materiál, což je zárukou vysoké kvality a dlouhé životnosti výrobků.
Uvnitř výrobku je nanesen speciální modrý smalt, který zaručuje jedinečné vlastnosti při přípravě pokrmů.
PARAMETRY:
řada
GOLD
typ
hrnec
poklice
smaltovaná
materiál
smaltovaný ocelový plech
síla plechu
2 mm
vnější smalt
černý matný
vnitřní smalt
tmavě modrý
ROZMĚR:
O nádoby
16 cm
O s okrajem
18 cm
max rozměr s uchy
23 cm
O dna
13 cm
výška
7,5 cm
objem
1,25 l
TYP OHŘEVU:
plynový sporák
ano
elektrický sporák
ano
sklokeramika
ano
indukce
ano
trouba
ano
mikrovlnka
ne
vhodné do myčky na nádobí
ne
Nedoporučujeme mýt v myčce. Může dojít k zešednutí vnějšího smaltu, což ale nemá vliv na funkčnost výrobku.
Ze smaltu se v průběhu vaření (pečení) neuvolňují žádné toxické látky, proto si jídlo zachová všechny svoje přírodní aroma.
Smaltované nádobí je zdravotně nezávadné a je tou nejlepší volbou pro přípravu jídla nebo nápojů.

| Značka | BELIS |
|---|---|
| Řada | GOLD |
| Typ nádobí | Rendlík |
| Specifikace | Český výrobek |
| Jakost | 1. Jakost |
| Dekor | Ano |
| Materiál | smaltovaný |
| Síla materiálu | 2 mm |
| Poklice | ANO |
| Druh poklice | Skleněná s nerezovým úchytem |
| Barva | modrá |
| Vnější smalt | tmavě modrý |
| Vnitřní smalt | Modrošedý granit |
| Objem | 1.25 l |
| Průměr | 16 cm |
| Průměr s okrajem | 18 cm |
| Výška | 7.5 cm |
| Šířka | 16 cm |
| Rozměr nádoby s uchy | 23 cm |
| Rozměr dna | 13 cm |
| Hmotnost | 1.2 kg |
| Plyn | ANO |
| Indukční | ANO |
| El. sporák | ANO |
| Sklokeramika | ANO |
| Vhodné do trouby | ANO |
| Mytí v myčce | ANO |
| Mikrovlnka | NE |
| Země původu | Česká republika |
| Výrobce | BELIS a.s. |

