Smaltovaný hrnec ø 24 cm - 6.1 l - STANDARD černý | SFINX
Smaltovaný hrnec ø 24 cm - 6.1 l - STANDARD černý | SFINX
Smaltovaný hrnec z řady STANDARD černý, objem 6,1 l (ø 24 cm). Skvěle poslouží při přípravě polévek, omáček i dalších oblíbených jídel. Kvalitní smalt je pevný, hygienický a velmi snadný na údržbu. Hrnec je vhodný na všechny běžné typy varných desek včetně indukce. Více
Smaltovaný hrnec z řady STANDARD černý, objem 6,1 l (ø 24 cm). Skvěle poslouží při přípravě polévek, omáček i dalších oblíbených jídel. Kvalitní smalt je pevný, hygienický a velmi snadný na údržbu. Hrnec je vhodný na všechny běžné typy varných desek včetně indukce. Více
Seznamte se s smaltovaným hrncem o 24 cm s objemem 6.1 l z naší řady STANDARD, který přichází v elegantní černé barvě, vyráběný společností BELIS. S výškou 15 cm a tloušťkou oceli 1.2 mm tento hrnec představuje ideální volbu pro přípravu rozmanitých pokrmů pro celou rodinu nebo skupinu přátel. Jeho rozměry jsou ideální pro vaření velkých porcí guláše, dušených mas či bohatých polévek.
Díky použité tloušťce oceli zůstane hrnec stabilní i při vysokých teplotách a jeho smaltovaný povrch je odolný proti oděru a snadno se čistí. Je kompatibilní s všemi druhy varných desek, včetně indukce, a jeho černý smaltovaný povrch dodá vaší kuchyni nadčasový vzhled, zatímco vám umožní udržet ho v bezchybném stavu po mnoho let.

Smaltovaný hrnec o 24 cm - 6.1 l - STANDARD černý | SFINX
Není divu, že hrnce a rendlíky řady STANDARD černý patří dlouhodobě mezi nejoblíbenější smaltované nádobí značky SFINX. Za příznivou cenu zákazníci získávají možnost výběru ze širokého sortimentu, velmi dobrou kvalitu a tradiční design s neutrální černou barvou. Jednoduchá elegance, která nikdy neomrzí. Právě díky elegantnímu designu a klasickému vzhledu může být toto nádobí ozdobou jak tradiční či rustikální, tak i moderní kuchyně. To vše navíc za skvělou cenu!

Smaltovaný hrnec o 24 cm - 6.1 l - STANDARD černý | SFINX
Nádobí řady STANDARD černý je vyrobeno z velmi kvalitních a odolných materiálů. Snadno se udržuje a vyznačuje se mimořádnou odolností. Do této řady patří smaltované rendlíky, hrnce a poklice v osmi různých velikostech. Hrnce a poklice jsou k dispozici v rozměrech od 1,2 l (šířka 14 cm) až do 11 l (šířka 28 cm), u rendlíků si lze vybrat mezi rozměry od 0,8 l (šířka 14 cm) až po 8,5 l (šířka 28 cm).Smaltované nádobí řady STANDARD černý má velmi univerzální použití. Vhodné je pro všechny typy sporáků – elektrický, indukční, plynový. Perfektně se hodí i pro přípravu pokrmů na sklokeramické desce či v troubě a bez obav jej můžete umývat v myčce nádobí. Výborně poslouží i jako kotlík pro přípravu guláše nebo pro vaření nejrůznějších džemů a povidel. Máte velkou rodinu, nebo si vaříte jen pro sebe? Vybere si opravdu každý.

Smaltovaný hrnec o 24 cm - 6.1 l - STANDARD černý | SFINX
STANDARD černý – univerzální a praktický pomocník do každé kuchyně!
Proč vybrat smaltované nádobí řady STANDARD černý?
- ideální řešení pro sklokeramický, indukční, elektrický i litinový sporák, včetně plynové i elektrické trouby
- zaručuje 100 % zdravotně nezávadné vaření
- zajišťuje rovnoměrný rozvod tepla pro dokonalou přípravu pokrmů
- optimální rozvod tepla představuje energeticky úspornější vaření
- při správném použití se pokrmy nepřipalují a nepřipékají (smalt má velmi nízkou přilnavost)
- snadno se čistí a je vhodný do myčky na nádobí
- jeho hladký povrch omezuje množení bakterií
- při přípravě pokrmů neuvolňuje žádné chemické látky
- smalt je zdravotně nezávadný a je vhodný pro děti i alergiky
- má velmi dlouhou životnost
- má tvrdý neporézní povrch odolný proti poškrábání
- chemická a barevná stálost i po dlouholetém používání
- dlouholetá garance kvality
- má moderní a nadčasový vzhled
- výrobek je 100% recyklovatelný

Řada smaltovaného nádobí STANDARD černý
TIP: Chcete darovat nádobí řady STANDARD černý svým blízkým? Nabízíme jej i jako set v luxusní dárkové krabici
| Značka | Sfinx |
|---|---|
| Řada | STANDARD černý |
| Typ nádobí | Hrnec |
| Specifikace | Český výrobek |
| Jakost | 1. Jakost |
| Dekor | Ne |
| Materiál | smaltovaný |
| Síla materiálu | 1.2 mm |
| Síla stěny | 1.2 mm |
| Poklice | NE |
| Barva | černá |
| Vnější smalt | černý s pihou |
| Vnitřní smalt | šedomodrý granit |
| Objem | 6.1 l |
| Průměr | 24 cm |
| Průměr s okrajem | 26 cm |
| Výška | 15 cm |
| Šířka | 24 cm |
| Rozměr nádoby s uchy | 34 cm |
| Rozměr dna | 22 cm |
| Hmotnost | 1.8 kg |
| Plyn | ANO |
| Indukční | ANO |
| El. sporák | ANO |
| Sklokeramika | ANO |
| Vhodné do trouby | ANO |
| Mytí v myčce | ANO |
| Mikrovlnka | NE |
| Země původu | Česká republika |
| Výrobce | BELIS a.s. |
















































