Podwójna brytfanna emaliowana z żeberkami 40 cm - PEKÁČE | BELIS
Podwójna brytfanna emaliowana z żeberkami 40 cm - PEKÁČE | BELIS
Dvoupekáč s žebrováním 40 cm - PEKÁČE | BELIS Więcej
Dvoupekáč s žebrováním 40 cm - PEKÁČE | BELIS Więcej
Przedstawiamy brytfannę dwuczęściową z żebrowaniem o długości 40 cm i szerokości 27 cm z serii PEKÁČE firmy BELIS. Ta brytfanna o wysokości 15 cm i grubości stali 1.2 mm jest idealna do pieczenia większych potraw – bez problemu upieczesz w niej nawet całego kurczaka albo większą porcję warzyw czy kawałków mięsa. Wewnętrzne żebrowanie wspiera cyrkulację ciepła i pomaga zatrzymać soki w potrawie, dzięki czemu wszystko, co w niej przygotujesz, będzie soczyste i pełne smaku. Grubość stali gwarantuje odporność na odkształcenia nawet w wysokich temperaturach oraz długą żywotność. Brytfanna ma także solidne uchwyty, które zapewniają bezpieczne i wygodne przenoszenie.
Elegancka czarna emalia jest nie tylko praktyczna – łatwa w utrzymaniu czystości i odporna na plamy – ale też dobrze wygląda w każdej kuchni. To świetny wybór dla osób, które chcą mieć porządną, niezawodną brytfannę do każdego rodzaju pieczenia.
Brytfanna dwuczęściowa z żebrowaniem 40 cm - PEKÁČE | BELIS
Brytfanny marki BELIS i SFINX wytwarzamy tradycyjną metodą od wielu dziesięcioleci – i właśnie dlatego zyskały uznanie w setkach czeskich domów. Wszystkie typy brytfann emaliowanych powstają z wysokiej jakości stali, pokrytej warstwą specjalnej, odpornej emalii. Naczynia są bardzo odporne na ścieranie i zachowują stabilność kształtu podczas nagrzewania. Dzięki gładkiej powierzchni brytfanny łatwo się czyści. Ergonomicznie ukształtowane uchwyty zapewniają pewny chwyt także przy przenoszeniu gorącej brytfanny.
Brytfanna dwuczęściowa z żebrowaniem 40 cm - PEKÁČE | BELIS
Niezależnie od tego, czy przygotowujesz delikatne ciasto, soczystego kurczaka czy warzywne zapiekanki, nasze brytfanny pomogą Ci uzyskać efekt, który naprawdę cieszy. Naczynia są dostępne w wielu rozmiarach i wariantach. Świetnie sprawdzają się do przygotowania każdego rodzaju potraw – od mięs i wypieków po różne desery. W naszej ofercie znajdziesz klasyczne emaliowane brytfanny i brytfanny dwuczęściowe, odpowiednie do pieczenia chleba lub słodkich drożdżówek z ciasta drożdżowego czy francuskiego, a także brytfanny z żebrowanym dnem, które są idealnym wyborem do przygotowania mięsa i drobiu.
Uchwyt i krawędź brytfanny
Nasze brytfanny można używać w każdym typie piekarnika. Emaliowane brytfanny to gwarancja wysokiej jakości i wyjątkowo długiej żywotności. Są idealne na co dzień i na specjalne okazje – szybko staną się niezastąpionym pomocnikiem w Twojej kuchni. Wybierz brytfannę dla siebie i zabierz się za przygotowanie naprawdę smacznych i zdrowych potraw!
Najważniejsze zalety emaliowanych brytfann marki BELIS i SFINX:
- gwarantują 100% zdrowe pieczenie
- zapewniają równomierne rozprowadzanie ciepła i doskonały smak potraw
- optymalne rozprowadzanie ciepła oznacza bardziej energooszczędne gotowanie
- są odporne na wysokie temperatury
- idealne do przygotowania mięsa, drobiu, ryb, warzyw, wypieków i deserów
- przy prawidłowym użytkowaniu potrawy nie przypalają się i nie przywierają
- są odpowiednie do wszystkich typów piekarników
- łatwo się czyszczą i mają wyjątkowo długą żywotność
- podczas przygotowania potraw nie uwalniają żadnych substancji chemicznych
- gładka powierzchnia emalii ogranicza namnażanie bakterii
Emaliowane brytfanny to podstawa dobrego pieczenia
| Marka | Sfinx |
|---|---|
| Linia | PEKÁČE |
| Typ naczynia | Brytfannie |
| Specyfikacja | Produkt czeski |
| Jakość | 1. Jakość |
| Dekor | Nie |
| Materiał | emaliowany |
| Grubość materiału | 1.2 mm |
| Pokrywka | Nie |
| Kolor | czarny |
| Emalia zewnętrzna | czarny z piegami |
| Emalia wewnętrzna | czarny z piegami |
| Pojemność | 7.5 l |
| Średnica z rantem | 43 cm |
| Wysokość | 15 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Długość | 27 cm |
| Głębokość | 27 cm |
| Wymiar naczynia z uszami | 50 cm |
| Waga | 3.6 kg |
| Gaz | tak |
| Indukcja | tak |
| Kuchenka elektryczna | tak |
| Płyta ceramiczna | tak |
| Do piekarnika | tak |
| Można myć w zmywarce | tak |
| Mikrofalówka | nie |
| Kraj pochodzenia | Republika Czeska |
| Producent | BELIS a.s. |
Dana P. Zweryfikowana recenzja
Zweryfikowana opinia od klienta, który zakupił produkt.

















