Smaltovaný rendlík ø 40 cm - 20 l - GASTRO | BELIS
Smaltovaný rendlík ø 40 cm - 20 l - GASTRO | BELIS
Smaltovaný rendlík z řady GASTRO, objem 20 l (ø 40 cm). Výborně se hodí na omáčky, ohřev mléka, kaše i menší porce jídel. Kvalitní smalt zajišťuje dlouhou životnost a jednoduchou údržbu. Hodí se na všechny běžné typy varných desek včetně indukce. Více
Smaltovaný rendlík z řady GASTRO, objem 20 l (ø 40 cm). Výborně se hodí na omáčky, ohřev mléka, kaše i menší porce jídel. Kvalitní smalt zajišťuje dlouhou životnost a jednoduchou údržbu. Hodí se na všechny běžné typy varných desek včetně indukce. Více
Představujeme vám smaltovaný rendlík o průměru 40 cm s kapacitou 20 l, který je hrdým přírůstkem do naší profesionální řady GASTRO pod značkou SFINX. Tento velký hrnec je s tloušťkou oceli 0.8 mm připraven na náročné úkoly v restauracích, cateringových společnostech a všude tam, kde je potřeba vařit pro velký počet lidí.
Díky odolnému smaltovanému povrchu, který je jednoduchý na údržbu a odolává poškrábání, je tento rendlík nejen praktický, ale i dlouhotrvající. Jeho výška je optimalizována pro efektivní vaření velkých porcí jídel, zatímco smaltovaný povrch usnadňuje čištění a zajišťuje vzhled nového hrnce i po letech používání. Profesionální černé provedení přidá vaší kuchyni na eleganci a výkonu.

Smaltovaný rendlík o 40 cm - 20 l - GASTRO | BELIS
GASTRO hrnce, rendlíky a poklice jsou vyrobeny ze silného ocelového plechu s oboustranným smaltovaným povrchem, což zaručuje jejich dlouhou životnost. Tyto smaltované hrnce, rendlíky i poklice se také snadno čistí a udržují. Ostatně toto kvalitní smaltované nádobí značky SFINX si zamilovali již naše babičky. Nejde ale jen o tradici a historický půvab. Smaltované GASTRO nádobí je zdravotně naprosto nezávadné, zajišťuje rovnoměrný rozvod tepla, a tedy i vždy skvělou chuť připravovaných jídel.

Smaltovaný rendlík o 40 cm - 20 l - GASTRO | BELIS
Díky pestré škále velikostí od 10 až do 50 litrů jsou hrnce řady GASTRO velmi univerzální. Kromě běžného každodenního vaření je uplatníte také ve školních jídelnách, v restauracích, hotelích, v hospodářstvích a v řadě dalších gastro zařízení. Tyto velké smaltované hrnce jsou také oblíbeným pomocníkem při domácích zabijačkách nebo při zavařování zeleniny. Praktické uplatnění najdou i na dětských táborech, třeba při vaření čaje pro velké skupiny dětí. Kvalita a funkčnost této řady je ověřena mnoha generacemi spokojených zákazníků. Věříme, že se tyto hrnce stanou praktickými pomocníky i ve vaší kuchyni. I s velkoobjemovým nádobím se lze ponořit do světa skvělých chuťových zážitků.

Detail poklice na hrnci
Proč vybrat smaltované nádobí řady GASTRO?
• ideální řešení pro sklokeramický, indukční, elektrický i litinový sporák, včetně plynové i elektrické trouby
• zaručuje 100 % zdravotně nezávadné vaření
• zajišťuje rovnoměrný rozvod tepla pro dokonalou přípravu pokrmů
• optimální rozvod tepla představuje energeticky úspornější vaření
• při správném použití se pokrmy nepřipalují a nepřipékají (smalt má velmi nízkou přilnavost)
• snadno se čistí a je vhodný do myčky na nádobí
• jeho hladký povrch omezuje množení bakterií
• při přípravě pokrmů neuvolňuje žádné chemické látky
• smalt je zdravotně nezávadný a je vhodný pro děti i alergiky
• má velmi dlouhou životnost
• má tvrdý neporézní povrch odolný proti poškrábání
• chemická a barevná stálost i po dlouholetém používání
• dlouholetá garance kvality
• má moderní a nadčasový vzhled
• výrobek je 100% recyklovatelný

Nádobí řady GASTRO
| Značka | Sfinx |
|---|---|
| Řada | GASTRO |
| Typ nádobí | Rendlík |
| Specifikace | Český výrobek |
| Jakost | 1. Jakost |
| Dekor | Ne |
| Materiál | smaltovaný |
| Poklice | NE |
| Barva | černá |
| Vnější smalt | černý s pihou |
| Vnitřní smalt | černý s pihou |
| Objem | 20 l |
| Průměr | 40 cm |
| Průměr s okrajem | 40.5 cm |
| Výška | 17.5 cm |
| Šířka | 40 cm |
| Rozměr nádoby s uchy | 51 cm |
| Rozměr dna | 38 cm |
| Hmotnost | 3.1 kg |
| Plyn | ANO |
| Indukční | ANO |
| El. sporák | ANO |
| Sklokeramika | ANO |
| Vhodné do trouby | ANO |
| Mytí v myčce | ANO |
| Mikrovlnka | NE |
| Země původu | Česká republika |
| Výrobce | BELIS a.s. |
ivana b. Ověřená recenze
Ověřená recenze od zákazníka, který produkt zakoupil.

Gastro nádobí, které ocení i profi kuchaři | Sfinx by BELIS
Poctivé smaltované hrnce nejen pro gastro provoz – ideální i na zavařování
Hledáte spolehlivý hrnec do restaurace, školní kuchyně nebo jen prostorný kousek na chalupu či domácí zavařování? Naše řada Gastro nabízí smaltované hrnce a rendlíky od 10 až do 40 litrů – s praktickými uchy, odolným povrchem a retro designem. Jsou skvělou volbou pro všechny, kdo vaří s chutí a ve větším množství.

















