Garnek emaliowany ze szklaną pokrywką ø 20 cm - 3,6 l - FLOWER | BELIS - II gatunek
Garnek emaliowany ze szklaną pokrywką ø 20 cm - 3,6 l - FLOWER | BELIS - II gatunek
Spokój, wygoda i ciepło domowego ogniska. To pierwsze skojarzenia, które przychodzą na myśl na widok naczyń z serii flower. Nowa seria emaliowanych naczyń marki BELIS stawia na designerską lekkość i niebanalny kolor.
Nowa seria emaliowanych naczyń flower przyciąga wzrok od pierwszej chwili. Przede wszystkim dzięki wypukłej, „pękatej” formie i odważnemu wyglądowi, w którym dominuje nietypowy ciemny kolor akwamaryny połączony z oryginalnym, tłoczonym kwiatowym wzorem z efektem 3D, nadającym całości wyrazistą plastyczność. To właśnie motyw ręcznie rysowanych kwiatów dał nazwę całej serii. To zestawienie barw świetnie pasuje zarówno do kuchni klasycznych i rustykalnych, jak i nowoczesnych kuchni.
.jpg)
Dobre naczynia muszą być wykonane z najwyższej jakości materiałów – i dokładnie tak jest w serii flower. Garnki powstają z solidnej blachy stalowej w połączeniu ze specjalną warstwą emalii. Wewnętrzna niebiesko-szara emalia granitowa gwarantuje maksymalną jakość, wyjątkową odporność oraz pełne bezpieczeństwo zdrowotne naszych naczyń. Garnki flower mają także elegancki rant ze stali nierdzewnej. Całość uzupełnia praktyczna szklana pokrywka, dzięki której masz doskonałą kontrolę nad każdą przygotowywaną potrawą.

Niezależnie od tego, jakie kulinarne wyzwanie sobie postawisz, gotowanie w emaliowanych garnkach z serii flower będzie czystą przyjemnością!

Dlaczego warto wybrać emaliowane naczynia z serii flower?
- idealne rozwiązanie na kuchenkę ceramiczną, indukcyjną, elektryczną i żeliwną
- gwarantuje w 100% zdrowe gotowanie
- zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła dla perfekcyjnego przygotowania potraw
- optymalny rozkład ciepła oznacza bardziej energooszczędne gotowanie
- przy prawidłowym użytkowaniu potrawy nie przypalają się i nie przywierają (emalia ma bardzo niską przyczepność)
- łatwo się czyści i nadaje się do zmywarki
- gładka powierzchnia ogranicza namnażanie bakterii
- podczas przygotowywania potraw nie uwalnia żadnych substancji chemicznych
- emalia jest bezpieczna dla zdrowia i odpowiednia dla dzieci oraz alergików
- bardzo długa żywotność
- twarda, nieporowata powierzchnia odporna na zarysowania
- odporność chemiczna i trwałość koloru nawet po wielu latach użytkowania
- wieloletnia gwarancja jakości
- nowoczesny i ponadczasowy wygląd
- produkt w 100% nadaje się do recyklingu

Jak prawidłowo dbać o emaliowane naczynia, przeczytasz na naszej stronie www.smaltovanenadobibelis.cz/advisor/pece-o-smaltowane-nadobi
Produkt jest w II gatunku. Priorytetem firmy BELIS jest oferowanie klientom naczyń najwyższej jakości. Z tego powodu powstaje pewien odsetek wyrobów, które nie spełniają ponadstandardowych wymagań jakościowych firmy BELIS. Takie produkty mają drobne wady kosmetyczne na zewnątrz wyrobu, które w żadnym wypadku nie wpływają na funkcjonalność naczyń. Wtedy taki towar staje się towarem tzw. drugiego gatunku.
| Marka | BELIS |
|---|---|
| Linia | FLOWER |
| Typ naczynia | Garnek |
| Specyfikacja | Produkt czeski |
| Jakość | 2. Jakość |
| Dekor | Tak |
| Materiał | emaliowany |
| Grubość materiału | 1.2 mm |
| Pokrywka | Tak |
| Rodzaj pokrywki | Szkło z uchwytem ze stali nierdzewnej |
| Kolor | turkusowy |
| Emalia zewnętrzna | Turkusowy niebieski |
| Emalia wewnętrzna | szaro-niebieski granit |
| Pojemność | 3.6 l |
| Średnica | 20 cm |
| Średnica z rantem | 22.5 cm |
| Wysokość | 13 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Wymiar naczynia z uszami | 30 cm |
| Wymiar dna | 18 cm |
| Waga | 1.6 kg |
| Gaz | tak |
| Indukcja | tak |
| Kuchenka elektryczna | tak |
| Płyta ceramiczna | tak |
| Do piekarnika | tak |
| Można myć w zmywarce | tak |
| Mikrofalówka | nie |
| Kraj pochodzenia | Republika Czeska |
| Producent | BELIS a.s. |














