Garnek emaliowany ø 28 cm – 11 l – STANDARD czarny | SFINX – II gatunek
Garnek emaliowany ø 28 cm – 11 l – STANDARD czarny | SFINX – II gatunek
Praktyczna i lubiana klasyka, która już wiele lat temu podbiła rynek czeski i słowacki. Garnki i rondle z serii STANDARD czarny od dawna należą do najbardziej poszukiwanych naczyń emaliowanych marki SFINX.
Nic dziwnego, że garnki i rondle z serii STANDARD czarny od lat są jednymi z najchętniej wybieranych naczyń emaliowanych marki SFINX. W przystępnej cenie klienci dostają możliwość wyboru z szerokiego asortymentu, bardzo dobrą jakość oraz tradycyjny design w neutralnym czarnym kolorze. Prosta elegancja, która nigdy się nie nudzi. Właśnie dzięki eleganckiemu wzornictwu i klasycznemu wyglądowi te naczynia mogą być ozdobą zarówno kuchni tradycyjnej czy rustykalnej, jak i nowoczesnej. A do tego w świetnej cenie!

Naczynia z serii STANDARD czarny są wykonane z bardzo wysokiej jakości i trwałych materiałów. Łatwo je utrzymać w czystości i wyróżniają się wyjątkową odpornością. Do tej serii należą emaliowane rondle, garnki i pokrywki w ośmiu różnych rozmiarach. Garnki i pokrywki są dostępne w pojemnościach od 1,2 l (średnica 14 cm) aż do 11 l (średnica 28 cm), a w przypadku rondli można wybierać od 0,8 l (średnica 14 cm) aż po 8,5 l (średnica 28 cm).
.jpg)
Nadają się do wszystkich typów kuchenek – elektrycznych, indukcyjnych i gazowych. Świetnie sprawdzają się także do przygotowywania potraw na płycie ceramicznej oraz w piekarniku, a bez obaw możesz je myć w zmywarce. Doskonale posłużą również jako kociołek do przygotowania gulaszu albo do gotowania różnego rodzaju dżemów i powideł. Masz dużą rodzinę czy gotujesz tylko dla siebie? Każdy znajdzie coś dla siebie.

Naczynia emaliowane z serii STANDARD czarny mają bardzo uniwersalne zastosowanie.

STANDARD czarny – uniwersalny i praktyczny pomocnik do każdej kuchni!
Dlaczego warto wybrać naczynia emaliowane z serii STANDARD czarny?
- idealne rozwiązanie do kuchenek ceramicznych, indukcyjnych, elektrycznych i żeliwnych, a także do piekarników gazowych i elektrycznych
- gwarantuje 100% zdrowe gotowanie
- zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła dla perfekcyjnego przygotowania potraw
- optymalny rozkład ciepła oznacza bardziej energooszczędne gotowanie
- przy prawidłowym użytkowaniu potrawy nie przypalają się i nie przywierają (emalia ma bardzo niską przyczepność)
- łatwo się czyści i nadaje się do zmywarki
- gładka powierzchnia ogranicza namnażanie bakterii
- podczas przygotowywania potraw nie uwalnia żadnych substancji chemicznych
- emalia jest bezpieczna dla zdrowia i odpowiednia dla dzieci oraz alergików
- ma bardzo długą żywotność
- ma twardą, nieporowatą powierzchnię odporną na zarysowania
- odporność chemiczna i trwałość koloru nawet po wielu latach użytkowania
- wieloletnia gwarancja jakości
- ma nowoczesny i ponadczasowy wygląd
- produkt jest w 100% recyklingowalny
.jpg)
Jak prawidłowo dbać o naczynia emaliowane, przeczytasz na naszej stronie www.smaltovanenadobibelis.cz/advisor/pece-o-smaltovane-nadobi
Produkt jest w 2. gatunku
Priorytetem firmy BELIS jest oferowanie klientom naczyń najwyższej jakości. Z tego powodu powstaje pewien odsetek wyrobów, które nie spełniają ponadstandardowych wymagań jakościowych firmy BELIS. Te produkty mają drobne wady kosmetyczne, które w żadnym wypadku nie wpływają na funkcjonalność naczyń. Najczęściej jest to kropelka innego koloru albo spływ emalii, tzw. „żyła”. Takie wyroby stają się następnie tzw. produktami drugiego gatunku.

| Marka | Sfinx |
|---|---|
| Linia | STANDARD černý |
| Typ naczynia | Garnek |
| Specyfikacja | Produkt czeski |
| Jakość | 2. Jakość |
| Dekor | Nie |
| Materiał | emaliowany |
| Grubość materiału | 1.2 mm |
| Grubość ścianki | 1.2 mm |
| Pokrywka | Nie |
| Kolor | czarny |
| Emalia zewnętrzna | czarny z piegami |
| Emalia wewnętrzna | szaro-niebieski granit |
| Pojemność | 11 l |
| Średnica | 28 cm |
| Średnica z rantem | 30.5 cm |
| Wysokość | 19.5 cm |
| Szerokość | 28 cm |
| Wymiar naczynia z uszami | 38 cm |
| Wymiar dna | 24.5 cm |
| Waga | 2.6 kg |
| Gaz | tak |
| Indukcja | tak |
| Kuchenka elektryczna | tak |
| Płyta ceramiczna | tak |
| Do piekarnika | tak |
| Można myć w zmywarce | tak |
| Mikrofalówka | nie |
| Kraj pochodzenia | Republika Czeska |
| Producent | BELIS a.s. |
Jarmila B. Zweryfikowana recenzja
Zweryfikowana opinia od klienta, który zakupił produkt.






















