Owalna brytfanna emaliowana z pokrywką 32×24×11 cm – 6,5 l – BSE | BELIS – II gatunek
Owalna brytfanna emaliowana z pokrywką 32×24×11 cm – 6,5 l – BSE | BELIS – II gatunek
Gotuje, piecze, smaży, dusi, podgrzewa… Nasza legendarna seria produktów emaliowanych bse potrafi wszystko, czego tylko potrzebujesz podczas przygotowywania smacznych dań. Ceniasz praktyczność, prosty design, najwyższą jakość i bezkompromisową niezawodność? Masz kuchnię tradycyjną albo nowoczesną? W takim razie seria naczyń bse będzie idealnym wyborem.
Sprawdzona przez pokolenia seria naczyń bse wyróżnia się ponadczasowym wzornictwem, doskonałą akumulacją ciepła, łatwą pielęgnacją i wyjątkową trwałością. Idealne rozprowadzanie ciepła po całej powierzchni naczyń bse zapewnia specjalna stal o grubości 2 mm.

Podczas gdy na zewnątrz dominuje minimalistyczny czarny mat, wnętrze zdobi elegancki, ciemnoniebieski kolor. To charakterystyczna barwa wyjątkowo wysokiej jakości czeskiej emalii, którą pokochali kucharze na całym świecie.

Seria naczyń bse obejmuje szeroką gamę produktów, takich jak garnki emaliowane, rondle, patelnie, patelnie do racuchów, naczynia do zapiekania czy owalne brytfanny. Wszystko dostępne od ręki, w kilku rozmiarach. Szukasz prezentu dla bliskich? W naszej ofercie znajdziesz także 5-elementowy zestaw zapakowany w eleganckie pudełko prezentowe. To praktyczny upominek, który ucieszy każdego.

Dlaczego warto wybrać naczynia emaliowane z serii bse?
- idealne rozwiązanie do kuchenek ceramicznych, indukcyjnych, elektrycznych i żeliwnych, a także do piekarników gazowych i elektrycznych
- gwarantuje 100% zdrowe gotowanie
- zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła dla perfekcyjnego przygotowania potraw
- optymalny rozkład ciepła oznacza bardziej energooszczędne gotowanie
- przy prawidłowym użytkowaniu potrawy nie przypalają się i nie przywierają (emalia ma bardzo niską przyczepność)
- gładka powierzchnia ogranicza namnażanie bakterii
- podczas przygotowywania potraw nie uwalnia żadnych substancji chemicznych
- emalia jest bezpieczna dla zdrowia i odpowiednia dla dzieci oraz alergików
- ma bardzo długą żywotność
- ma twardą, nieporowatą powierzchnię odporną na zarysowania
- odporność chemiczna i trwałość koloru nawet po wielu latach użytkowania
- wieloletnia gwarancja jakości
- ma nowoczesny i ponadczasowy wygląd
- produkt jest w 100% recyklingowalny

Jak prawidłowo dbać o naczynia emaliowane, przeczytasz na naszej stronie www.smaltovanenadobibelis.cz/advisor/pece-o-smaltowane-nadobi
Produkt jest w II gatunku
Nadrzędnym celem firmy BELIS jest oferowanie klientom naczyń najwyższej jakości. Z tego powodu powstaje pewien odsetek produktów, które nie spełniają ponadstandardowych wymagań jakościowych firmy BELIS. Produkty te mają drobne wady kosmetyczne na zewnątrz, które w żadnym wypadku nie wpływają na funkcjonalność naczyń. Takie wyroby stają się towarem tzw. drugiego gatunku.

| Marka | BELIS |
|---|---|
| Linia | BSE |
| Typ naczynia | Brytfannie |
| Specyfikacja | Produkt czeski |
| Jakość | 2. Jakość |
| Dekor | Nie |
| Materiał | emaliowany |
| Grubość materiału | 2 mm |
| Grubość ścianki | 2 mm |
| Pokrywka | Tak |
| Rodzaj pokrywki | Emalia |
| Kolor | czarny |
| Emalia zewnętrzna | czarny matowy szorstki |
| Emalia wewnętrzna | ciemnoniebieski |
| Pojemność | 6.5 l |
| Średnica z rantem | 33 cm |
| Wysokość | 11 cm |
| Szerokość | 32 cm |
| Długość | 24 cm |
| Głębokość | 24 cm |
| Wymiar naczynia z uszami | 39 cm |
| Wymiar dna | 27 cm |
| Waga | 3.4 kg |
| Gaz | tak |
| Indukcja | tak |
| Kuchenka elektryczna | tak |
| Płyta ceramiczna | tak |
| Do piekarnika | tak |
| Można myć w zmywarce | tak |
| Mikrofalówka | nie |
| Kraj pochodzenia | Republika Czeska |
| Producent | BELIS a.s. |














