Garnek emaliowany z pokrywką ø 24 cm – 5,5 l – BSE | BELIS – II gatunek
Garnek emaliowany z pokrywką ø 24 cm – 5,5 l – BSE | BELIS – II gatunek
Garnek z klasyczną pokrywką z serii wyjątkowych naczyń emaliowanych, które już kiedyś produkowała firma SFINX – i które od pokoleń są używane w większości czeskich domów.
.jpg)
Gotuje, piecze, smaży, podsmaża, podgrzewa… Nasza legendarna seria naczyń emaliowanych BSE potrafi wszystko, czego podczas przygotowywania smacznych potraw tylko zapragniesz. Lubisz praktyczność, prosty design, najwyższą jakość i bezkompromisową niezawodność? Masz kuchnię tradycyjną albo nowoczesną? W takim razie seria BSE będzie dla Ciebie idealnym wyborem.
Sprawdzona przez pokolenia seria BSE wyróżnia się ponadczasowym wzornictwem, doskonałą akumulacją ciepła, łatwą pielęgnacją i wyjątkową trwałością. Perfekcyjny rozkład ciepła na całej powierzchni naczyń BSE zapewnia specjalna stal o grubości 2 mm.

Podczas gdy na zewnątrz dominuje minimalistyczna czerń matowej emalii, wnętrze zdobi elegancki, ciemnoniebieski kolor. To charakterystyczna barwa wyjątkowo wysokiej jakości czeskiej emalii, którą pokochali kucharze na całym świecie.

Seria BSE obejmuje szeroką gamę produktów, takich jak garnki emaliowane, rondle, patelnie, patelnie do placuszków, naczynia do zapiekania czy owalne brytfanny. Wszystko dostępne od ręki, w kilku rozmiarach. Szukasz prezentu dla bliskich? W naszej ofercie znajdziesz także 5-elementowy zestaw zapakowany w luksusowe pudełko prezentowe. Praktyczny prezent, który ucieszy każdego.

Dlaczego warto wybrać naczynia emaliowane z serii BSE?
- idealne rozwiązanie do kuchenek ceramicznych, indukcyjnych, elektrycznych i żeliwnych, a także do piekarników gazowych i elektrycznych
- gwarantuje 100% zdrowe gotowanie
- zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła dla perfekcyjnego przygotowania potraw
- optymalny rozkład ciepła oznacza bardziej energooszczędne gotowanie
- przy prawidłowym użytkowaniu potrawy nie przypalają się i nie przywierają (emalia ma bardzo niską przyczepność)
- gładka powierzchnia ogranicza namnażanie bakterii
- podczas przygotowywania potraw nie uwalnia żadnych substancji chemicznych
- emalia jest bezpieczna dla zdrowia i odpowiednia dla dzieci oraz alergików
- ma bardzo długą żywotność
- ma twardą, nieporowatą powierzchnię odporną na zarysowania
- odporność chemiczna i trwałość koloru nawet po wielu latach użytkowania
- wieloletnia gwarancja jakości
- ma nowoczesny i ponadczasowy wygląd
- produkt jest w 100% recyklingowalny

Jak prawidłowo dbać o naczynia emaliowane, przeczytasz na naszej stronie www.smaltovanenadobibelis.cz/advisor/pece-o-smaltowane-nadobi
Produkt jest w 2. gatunku.
Priorytetem firmy BELIS jest oferowanie klientom naczyń najwyższej jakości. Z tego powodu powstaje pewien odsetek wyrobów, które nie spełniają ponadstandardowych wymagań jakościowych firmy BELIS. Te produkty mają drobne wady kosmetyczne na zewnątrz, które w żadnym wypadku nie wpływają na funkcjonalność naczyń. Takie wyroby stają się tzw. produktami drugiego gatunku.

| Marka | BELIS |
|---|---|
| Linia | BSE |
| Typ naczynia | Garnek |
| Specyfikacja | Produkt czeski |
| Jakość | 2. Jakość |
| Dekor | Nie |
| Materiał | emaliowany |
| Grubość materiału | 2 mm |
| Grubość ścianki | 2 mm |
| Pokrywka | Tak |
| Rodzaj pokrywki | Emalia |
| Kolor | czarny |
| Emalia zewnętrzna | czarny matowy szorstki |
| Emalia wewnętrzna | ciemnoniebieski |
| Pojemność | 5.5 l |
| Średnica | 24 cm |
| Średnica z rantem | 26.5 cm |
| Wysokość | 14 cm |
| Szerokość | 24 cm |
| Wymiar naczynia z uszami | 34 cm |
| Wymiar dna | 19 cm |
| Waga | 2.8 kg |
| Gaz | tak |
| Indukcja | tak |
| Kuchenka elektryczna | tak |
| Płyta ceramiczna | tak |
| Do piekarnika | tak |
| Można myć w zmywarce | tak |
| Mikrofalówka | nie |
| Kraj pochodzenia | Republika Czeska |
| Producent | BELIS a.s. |














