Niski emaliowany garnek ø 16 cm – 1,4 l – STANDARD BORDO | BELIS
Tradycyjny design, uniwersalne zastosowanie, łatwa pielęgnacja, wyjątkowa trwałość i cena, z którą trudno dyskutować. Tak najkrócej można opisać unowocześnioną serię naczyń emaliowanych standard bordo.
Seria ta nawiązuje do tradycyjnych i od pokoleń bardzo lubianych linii naczyń emaliowanych standard brązowy oraz standard czarny.Pierwsze, co w standard bordo od razu przyciąga uwagę, to nietypowy, ergonomiczny design, któremu dominuje wyrazisty, winny odcień.Podczas gdy emalia zewnętrzna ma kolor bordo, wnętrze naczyń zdobi charakterystyczna czarna emalia.Nowoczesny wygląd idzie tu w parze ze świetnymi właściwościami użytkowymi, typowymi dla wszystkich serii standard, a także ogólnie dla wszystkich emaliowanych produktów marki SFINX.

Rondelki i garnki standard bordo mają wiele zalet.Łatwo się je utrzymuje, emalia ma bardzo niską przyczepność, naczynia są wyraźnie odporne i zapewniają równomierne rozprowadzanie ciepła, co pozwala realnie oszczędzać energię.Niezależnie od tego, jaką technikę gotowania wybierzesz, Twoje potrawy będą smaczne i zdrowe.Dużą przewagą emalii jest też uniwersalność – z naczyń emaliowanych możesz korzystać nie tylko na wszystkich typach kuchenek, ale również w piekarnikach gazowych i elektrycznych.Efekt? Zawsze dobrze przygotowane danie.

Dlaczego warto wybrać naczynia emaliowane z serii standard bordo?
- idealne rozwiązanie na płytę ceramiczną, indukcję, kuchenkę elektryczną i żeliwną, a także do piekarnika gazowego i elektrycznego
- gwarantuje 100% bezpieczne dla zdrowia gotowanie
- zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła dla doskonałego przygotowania potraw
- optymalny rozkład ciepła oznacza bardziej energooszczędne gotowanie
- przy prawidłowym użytkowaniu potrawy nie przypalają się i nie przywierają (emalia ma bardzo niską przyczepność)
- łatwo się czyści i nadaje się do zmywarki
- gładka powierzchnia ogranicza namnażanie bakterii
- podczas przygotowywania potraw nie uwalnia żadnych substancji chemicznych
- emalia jest bezpieczna dla zdrowia i odpowiednia dla dzieci oraz alergików
- ma bardzo długą żywotność
- twarda, nieporowata powierzchnia odporna na zarysowania
- stabilność chemiczna i kolorystyczna nawet po wieloletnim użytkowaniu
- wieloletnia gwarancja jakości
- nowoczesny i ponadczasowy wygląd
- wyrób jest w 100% recyklingowalny
.jpg)
Jak prawidłowo dbać o naczynia emaliowane, przeczytasz na naszej stronie www.smaltovanenadobibelis.cz/advisor/pece-o-smaltovane-nadobi
| Marka | BELIS |
|---|---|
| Linia | STANDARD BORDO |
| Typ naczynia | kastrol |
| Specyfikacja | Produkt czeski |
| Jakość | 1. Jakość |
| Dekor | Nie |
| Materiał | emaliowany |
| Grubość materiału | 1 mm |
| Grubość ścianki | 1 mm |
| Pokrywka | Nie |
| Kolor | bordowy |
| Emalia zewnętrzna | bordó |
| Emalia wewnętrzna | czarny |
| Pojemność | 1.4 l |
| Średnica | 16 cm |
| Średnica z rantem | 17.5 cm |
| Wysokość | 8 cm |
| Szerokość | 16 cm |
| Wymiar naczynia z uszami | 23 cm |
| Wymiar dna | 14 cm |
| Waga | 0.6 kg |
| Gaz | tak |
| Indukcja | tak |
| Kuchenka elektryczna | tak |
| Płyta ceramiczna | tak |
| Do piekarnika | tak |
| Można myć w zmywarce | tak |
| Mikrofalówka | nie |
| Kraj pochodzenia | Republika Czeska |
| Producent | BELIS a.s. |




















