Niski emaliowany garnek ø 20 cm – 2,6 l – STANDARD BORDO | BELIS
Niski emaliowany garnek ø 20 cm – 2,6 l – STANDARD BORDO | BELIS
SFINX Smaltovaný rendlík STANDARD bordo 20 cm/2,6l Więcej
SFINX Smaltovaný rendlík STANDARD bordo 20 cm/2,6l Więcej
Tradycyjny design, uniwersalne zastosowanie, łatwa pielęgnacja, wyjątkowa trwałość i bezkonkurencyjna cena. Tak w skrócie można opisać zmodernizowaną serię naczyń emaliowanych standard bordo.
Ta linia nawiązuje do klasycznych, od pokoleń lubianych serii naczyń emaliowanych standard brązowy i standard czarny.Pierwsze, co od razu zwraca uwagę w standard bordo, to nietuzinkowy, ergonomiczny design, w którym dominuje wyrazisty, winny odcień.Podczas gdy zewnętrzna emalia ma kolor bordo, wnętrze naczyń pokrywa typowa czarna emalia.Nowoczesny wygląd łączy się tu ze świetnymi właściwościami użytkowymi, charakterystycznymi dla wszystkich wariantów serii standard, a także ogólnie dla produktów emaliowanych marki SFINX.

Rondle i garnki standard bordo mają wiele zalet.Łatwo utrzymać je w czystości, emalia ma bardzo niską przyczepność, jest wyraźnie odporna na uszkodzenia i zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła, co pozwala realnie oszczędzać energię.Niezależnie od tego, jaką technikę gotowania wybierzesz, potrawy będą smaczne i zdrowe.Dodatkowym plusem emalii jest uniwersalność – naczynia emaliowane możesz używać nie tylko na wszystkich typach kuchenek, ale też w piekarnikach gazowych i elektrycznych.Efekt? Zawsze porządnie przygotowane danie.

Dlaczego warto wybrać naczynia emaliowane z serii standard bordo?
- idealne rozwiązanie na płytę ceramiczną, indukcję, kuchenkę elektryczną i żeliwną, a także do piekarnika gazowego i elektrycznego
- gwarantuje 100% bezpieczne dla zdrowia gotowanie
- zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła dla doskonałego przygotowania potraw
- optymalny rozkład ciepła oznacza energooszczędniejsze gotowanie
- przy prawidłowym użytkowaniu potrawy nie przypalają się i nie przywierają (emalia ma bardzo niską przyczepność)
- łatwo się czyści i nadaje się do zmywarki
- gładka powierzchnia ogranicza namnażanie bakterii
- podczas przygotowywania potraw nie uwalnia żadnych substancji chemicznych
- emalia jest bezpieczna dla zdrowia i odpowiednia dla dzieci oraz alergików
- ma bardzo długą żywotność
- twarda, nieporowata powierzchnia odporna na zarysowania
- stabilność chemiczna i kolorystyczna nawet po wieloletnim użytkowaniu
- wieloletnia gwarancja jakości
- nowoczesny i ponadczasowy wygląd
- wyrób jest w 100% recyklingowalny
.jpg)
O tym, jak prawidłowo dbać o naczynia emaliowane, przeczytasz na naszej stronie www.smaltovanenadobibelis.cz/advisor/pece-o-smaltovane-nadobi
| Marka | BELIS |
|---|---|
| Linia | STANDARD BORDO |
| Typ naczynia | kastrol |
| Specyfikacja | Produkt czeski |
| Jakość | 1. Jakość |
| Dekor | Nie |
| Materiał | emaliowany |
| Grubość materiału | 1 mm |
| Grubość ścianki | 1 mm |
| Pokrywka | Nie |
| Kolor | bordowy |
| Emalia zewnętrzna | bordó |
| Emalia wewnętrzna | czarny |
| Pojemność | 2.6 l |
| Średnica | 20 cm |
| Średnica z rantem | 22 cm |
| Wysokość | 10 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Wymiar naczynia z uszami | 29 cm |
| Wymiar dna | 18 cm |
| Waga | 0.9 kg |
| Gaz | tak |
| Indukcja | tak |
| Kuchenka elektryczna | tak |
| Płyta ceramiczna | tak |
| Do piekarnika | tak |
| Można myć w zmywarce | tak |
| Mikrofalówka | nie |
| Kraj pochodzenia | Republika Czeska |
| Producent | BELIS a.s. |



















